Gadu Gadu import kontaktów

Mam kolejny problem. Otóż jak instaluję Gadu Gadu od nowa np. po formacie komputera to przy instalowaniu GG zaznaczam opcje importuj liste kontaktów z serwera. Mimo to i tak mam pustą listę. Co mam zrobić aby ta opcja zadziałała? czy mam wcześniej wyslac swoje kontakty na server? Ale jak?

poprzez funkcje eksportuj na serwer :x

gdzie to jest?

kontakty-eksport listy kontaktów- do serwera gadu gadu lub do pliku

:o Kontakty -> eksport listy kontaktów -> Do serwera Gadu-Gadu

jeśli nie wyeksportowałeś wcześniej listy to nic nie pobierzesz

chyba się udało. dzięki. temat uważam za zamknięty

Hahaha, a ty myślałeś, że jak?? Same się tam nie znajdą! Musisz dać kontakty i eksportuj listę na serwer…

jutro robie format-chce aby zostaly mi kontakty

Przed chwilą pisałeś że masz pustą listę xD Więc co wysłałeś na serwer ?

wyslalem i wszystko jest ok

na skype tak jest…

kurde! po co korzystacz z tego czegoś?! weś se zainstaluj AQQ (http://www.aqq.eu) , a nie korzystaj z tego szajzu!

A Ty sobie zainstaluj słownik ortograficzny ;] I nie namawiaj do zmiany komunikatora. Każdy używa tego co mu pasuje. Nie pytał o alternatywę dla GG, tylko o rozwiązanie problemu z kontaktami.

nie pytałem jaki komunikator wybrać, a z tego co widze sam kożystasz z GG

^Squall^ – Jeśli mogę tylko wtrącić 3 groszę :wink:

Lepiej asekuracyjnie zapisz kontakty / jeśli Ci zależy / do pliku .txt i wrzuć sobie do pendrive czy jakiś inny nośnik.

Mi po formacie i po zainstalowaniu GG od nowa z serwera wróciło tylko 50% kontaktów. Naturalnie przed reinstalką wysłałem kontakty do serwera GG :frowning:

Pozdrawiam

Marcin

dobra, zrobie także tak jak powiedziałes. ale czy jak bede juz mial po formacie kompa wrzucam plik txt na kompa i co? kontakty same sie wpiszą, czy musze po kolei każdego dodawac? troche to żmudne…

ja eksportowałem kontaktu do pliku, następnie wysłałem sobie go na maila i w razie problemów z serwerem mogę go w każdej chwili sobie importować

Soorki, że tak długo :wink:

Po formacie ten plik z kontaktami.txt wrzucasz sobie na pulpit odpalasz gg --> kontakty --> z pliku / i oczywiście wskazujesz plik - akurat tu proponowałem żebyś sobie na pulpicie zapisał i to wszycho :slight_smile:

Pozdrawiam