Gadu-Gadu - jak sprawdzić mail na który założyłem gg

Pisałem już wcześniej, o tym że zhakowano mi gg.( Od miesiąca nie mam już do niego dostępu)

Szukałem pomocy w administracji (założyłem te gg 6 lat temu) ale nie wiem na jaki e-mail się rejestrowałem. (potrzebne jest to do zidentyfikowania osoby i usunięcia numeru)

Czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić na jaki adres się rejestrowałem?

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ !!

może zaloguj się na Mojageneracja z nr gg i tam może będzie

omanos ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie mogę się zalogować na mojageneracja ponieważ potrzebuję hasła (które zostało zmienione przy ataku), a hasło chcę sprawdzić funkcją przypominania tylko że nie wiem jakiego adresu mailowego używałem przy rejestracji, i chciałbym wiedzieć czy da się sprawdzić ten adres

A ile masz tych adresów? Próbuj po kolei. Może najwcześniejszy, jaki w ogóle miałeś?

Ja mam 2 ale rejestracja była na maila siostry a ona miała ich już ze 5 i nie pamięta dokładnie wszystkich nazw (i haseł).

Najdokładniej chcę wiedzieć czy jest jakaś strona lub program dzięki któremu sprawdzę ten mail lub hasło.