Gadu-Gadu - KTOŚ MI JE ZHAKOWAŁ KILKUKROTNIE!

Cześć,

mam taki problem ze ktos mi hakuje konto na gg (znam już podejrzanego) ;

tzn.: zmienił mi hasło, awatar i kilkukrotnie opis (naprawdę bardzo chamski awatar i opis) :frowning:

nie jest to miłe; zmieniłem sobie już numer ale chciałbym odzyskać dostęp do tego starego konta i je usunąć.

Czy jest jakaś możliwość na dostanie się na stare konto??

Proszę o szybką odpowiedź!

Napisz do administracji gg nie wiem czy jakąkolwiek pomoc otrzymasz, ale tutaj na forum na pewno nikt ci nie powie jak wbić na czyjeś konto gg ;p

spróbuję

Dodane 19.09.2010 (N) 21:05

Powtarzam ze chcę odzyskać dostęp do SWOJEGO konta

Napisać można wszystko, realia mogą być zupełnie inne. To nie jest tłumaczenie, że to Twoje konto.

Jeśli znasz podejrzanego, to z nim pogadaj, czemu Ci to robi, jeśli to oczywiście on. Przy okazji, jest taka opcja, jak przypomnienie hasła na pocztę :wink:

Pogadaj, pogadaj

Chcę najpierw ODZYSKAĆ DOSTĘP a potem “pogadać”

A podejrzany to nie jest mój młodszy brat tylko “kolega”. Chwilowo nie będę miał okazji z nim “pogadać”

Dodane 19.09.2010 (N) 21:40

a i on to podobno robi za pomocą jakiegoś programu hakerskiego

omanos ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif