Gadu Gadu legenda powraca

(gosciuW7) #1

Przeczytałem na innej stronie że GG powraca … Pewna zagraniczna firma kupiła polski komunikator : )
Ciekaw jestem czy wygra z innymi komunikatorami.
A ty jak myślicie, da radę się przebić przez Messengera ??

(Pawlo2) #2

Przecież i tak GG od dawna nie należało do żadnej polskiej firmy tylko do zagranicznej a teraz inna firma go kupiła. Myślę że jak zaoferują coś nowego, innego, atrakcyjnego czego nie ma Messenger to może się przebije przez niego.

(pionner) #3

Szczerze wątpię. Ludzie siedzą na Facebooku nie tylko ze względu na komunikator. Sam uczestniczę w kilku grupach, które de facto zastąpiły fora. Tak jest po prostu wygodniej.

(Crusader87) #4

Nie zapominajmy że GG wciąż ma sporą bazę danych osób, jakieś tam podstawowe dane o nich + e-mail. Wiadomo, część to dawno nie używane maile i fake dane. Grupa Sare która kupiła komunikator to firma prowadzący marketing e-mailowy, kampanie sms i ankiety.
Miejmy nadzieję że jakoś ożywią komunikator, wiele firm jeszcze go używa w komunikacji wewnętrzej, można szybko wymienić informację, przesłać pliki, robić konferencję. Cieszyłoby mnie, gdyby poszli w kierunku rozwoju komunikatora dla firm.

(gosciuW7) #5

Messenger ma rozmowy głosowe i połączenie z przeglądarką Opera Reburn - czy GG teź tak może mieć?