Gadu gadu, nie che się połączyć

witam, mam taki problem a mianowicie od jakis 2 dni nie moge się w ogole zalogować na gadu gadu. cały czas mi mruga słoneczko z żółtego na czerwone ;/ pary razy juz odinstalowałem gadu i usuwałem wszystko ładnie, i czyściłem rejestr i nic ;/

wiecie może jaka może być tego przyczyna ?

Też tak miałem jak mi internet wolno chodził, a mój kolega jak mu shakowali konto :roll:

no ale internet mi dobrze chodzi :wink: mam 512 mb/s

a co do konta to utworzyłem dwa inne i tez nie działają ;/

Niestety też tak nieraz mam… na to moim zdaniem nie ma reguły. Dwa dni tak a później wraca wszystko do normy. Instalacja na nowo nic nie da. Poczekaj…

firewall przypadkiem nie blokuje?? :slight_smile:

nie, nie firewall tez nie blokuje :wink:

kurde nigdy tak nie miałem z tym gadu gadu ;/

A mam taka propozycje… weź zainstaluj np. tak na szybko aqq i zobacz czy przez właśnie ^^aqq otwiera Ci Twój profil gg…

hm, lipa ;/ zainstalowałem AQQ i też w ogole nie chce mi sie połączyć z gadu ;/ a normalnie AQQ mam połączone …

spróbuj utworzyć nowy profil. a skąd wiesz, że firewall nie blokuje? jakiego masz?

mam 2 profile nowe utworzone i nic ;/

firewall’a mam " Kerio " nie blokuje bo patrzyłem … a jak rozwinałem to to wyskoczyło mi coś takiego …

http://img526.imageshack.us/my.php?image=gadujb2.jpg

kurdę skasuj ten program z listy zaufanych i niech jeszcze kerio spyta o to czy odblokować jak będziesz chciał się zalogować. jak to nie pomoże, to trza szukać gdzie indziej :slight_smile:

no i nic nie działa nadal ;/ kerio ogolnie wyłączyłem całkowicie i nic ;/

frona spróbuj … Web GG może to coś pomoże …

Albo Konnekt jak gram w Csa to używam konekta ;] mniej używa transferu ;] i mniej zużywa procka

ani to, ani to nie pomogło ;/ nie mogę się połączyć z gadu gadu ;/

Moim zdaniem tak jak mówiłem wyżej poczekaj jeszcze dwa dni… Też tak miałem i się samo naprawiało.

Najprawdopodobniej to wina serwerów , taki już urok gadu.

Nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać.

nareszcie udalo mi sie znalezc kogos z podobnym problemem…a wiec nie jestem osamotniony :]

u mnie jest dokladnie to samo…od 2 dni nie moge sie polaczyc z siecia gg z mojego komunikatora (miranda)…probowalem uzyc innych kont i to samo…na webowej wersji gg moge sie odzowo zalogowac ale rozlacza mnie losowo…pare razy na kilka minut :confused:

sprawdzilem na tlenie (na kompie ojca) i dziala

w gre nie wchodzi zmiana komunikatora wiec narazie czekam…zastanawiam sie czy ma to cos wspolnego z polityka jaka objeli tworcy gg, a mianowicie ze

z protokoly gg mozna korzystac tylko i wylacznie za pomoca programu gg z ich strony (nie mam gg i nie jest to zadne rozwiazanie nawet jak bedzie na nim dzialac)

sprawdzilem dodatkowo komunikat w mirandzie przy polaczeniu i oto co wyswietla mi blad o tresci:

polaczenie nie moze byc nawiazane z powodu bledu: permission denied

nie jest to blokada konta bo moge sie zalogowac na tlenie ale ewidentnie tworcy gg cos kombinuja :frowning:

Mam to samo i również korzystam z mirandy. No cóż, zmiana komunikatora nie wchodzi w grę - zmienię więc protokół ;] Zacznę pewnie miast gg korzystać ze skonfigurowanego konta Jabbera, a jeśli i to nie pomoże - to po prostu przestanę w ogóle korzystać z protokołu gg - a ktoś kto będzie chciał ze mną pogadać wsiądzie na ICQ albo tlena ;]

Całe szczęście w moim przypadku nie jest to aż tak wielki problem.

Pozdrawiam :wink:

Ja odwczoraj mam wylaczanie sie gg bez powodu:)

taki sam temat juz byl na forum.

GG jest w trakcie modernizacji serwerow i czesto je wylacza i nic na to nie poradzimy, pozostaje nam tylko czekac.