Gadu-Gadu nie dochodzą wiadomości

Witam,

mam problem z gadu-gadu. Zainstalowalam go, ale wiadomości żadnych nie moge wysłać. Dochodza do mnie z zewnątrz ale ja pomimo pisania nic nie widać. Probowałam już instalowac na nowo program, inne wersje itp. ale nic z tego, co moze być przyczyną?

Prosze o odpowiedzi jeśli ktoś sie juz z tym spotkał…

Dzięki

Wykonaj skanowanie systemu antyvirusem, daj log z HjackThis -> http://forum.dobreprogramy.pl/hijackthis-rsit-otl-dds-inne-instrukcja-t36654.html tu masz intstrukcję. Log wklejasz na http://www.wklej.org lub http://www.wklej.to a na forum dajesz tylko link.

I co to da że ja to wkleję :expressionless: ?? skoro i tak cały system przeinstalowalam i zakładalam z kilkanasie nowych profili i za kazdym razem nic to nie dawalo !!Mam problem bo od kogoś wiadomosci mogę odbierac a jak ja chce wyslac wiadomosc to nie dochodzi ona do tej drugiej osoby .Z kilkoma osobami moge normalnie pisac ale zresztą juz nie. nie wim cos sie tak naprawde stało ??

Dodane 30.11.2009 (Pn) 20:46

I nic to dalej nie daje od kogs wiadomosci mi przychodzą a jak ja pisze to nie dochodzą?? moze ktos wie co sie stało :slight_smile:

Nie posyłajcie spamu jakiś tam “łańcuszków” bardzo długich wiadomości pisanych “jednym ciągiem” , niepewnych adresów www a napewno zacznie działać nie odrazu ale po kilku dniach odblokują.

Spróbuję tak zrobić, choć to nie były żadne łańcuszki, dopiero co zainstalowałam ten program i tu taka lipa. czy sa jeszcze jakies inne sposoby?

Pozdrawiam i Dzięki za info!

Jaka wersja gg? Od 7.7 w dół mogą nie w pełni działać jako że GG coś zmieniało z bazą numerów i starsze wersje ich nie obsługują. Jeśli masz starsze, to aktualizuj do Nowe Gadu-Gadu albo GG10 beta.

Zależnie od wersji GG, jak już wspomniał michel666pl , wersja 7.7 i starsze nie obsługują nowo założonych numerów, co owocuje brakiem kontaktu. Jeśli chcesz używać normalnie swojego numeru i konta, zainstaluj GG 8.0 / GG 10b / inny komunikator z dostępem do sieci GG (np AQQ czy inne)

Miałam gg8 i nic to nie dało nawet jak załozylam nowy profil caly czas nie moge wysylac wiadomosci- nie wiem jakie mogą byc tego przyczyny zobacze jeszcze na gg10b moze ono cos da

Dodane 01.12.2009 (Wt) 17:38

zainstalowalam gg 10 beta i tez to nic nie dało bo problem sie powtarza :frowning: i mialam rozno rodne programy z gg i tez nic nie dalo caly czas problem sie powtarza. Czy jest ktos w stanie zeby mi pomuc ? :cry:

Bede bardzo wdzięczna

Pozdrawiam! :slight_smile:

Cześć. Problem w tym że nowe numery GG są niewidoczne dla starszych wersji programu.Sam się na to nabrałem testując Windowsa 7 (nowo założony numer był niewidoczny dla starszych wersji programu)

no i właśnie Ty masz nowy numer i nową wersję programu (GG 10 Beta jest wg mnie lepsze niż 8 ) , a twoi znajomi pewnie 7.7 i dlatego cię nie widzą. Jak zmienią wersję programu na GG10 wszystko wróci do normy.

Ps

Wg mnie to po prostu forma wymuszenia żeby użytkownicy przenieśli się na nową wersję z większą ilością reklam :?

Ale ja juz sobie pobralam gg10 i nadal problem sie powtarza z gg7 jest tak samo i z kazdym innym komunikatorem

Hmm… Jeszcze jedno. Ustawiasz nowy profil czy nowy numer ? Bo to zasadnicza różnica.

Numery powyżej 17 000 000 są niewidoczne dla starych wersji GG.

Ty masz GG10 i pewnie numer powyżej 17 000 000 dlatego ty widzisz wszystkich , ale nie wszyscy widzą ciebie. Żeby widzieć ciebie prawidłowo , to ONI powinni zmienić program na nowszy. Tak długo jak oni mają stare wersje programu GG , tak długo rozmowy między wami będą właśnie tak wyglądać.

Problem jakiś nowy się okazuje w 2012 rok grudzień, gadu 7.7 działa jak chce raz wiadomości dochodzą raz nie podobnie wersja 8 (ale tu mowa o wiadomościach pomiedzy numerami 6 i 7 cyfrowymi czyli poniżej 17 000 000), rozmowy z gadu 7.7 / 8 do 10, ktoś wie o co chodzi?

LOG z HiJAckThis