Gadu Gadu nie działa po prawnie na win vista 64Bit

Siemka. jest mały problem tusz gadu gadu na viscie się prawie często się kaszani :stuck_out_tongue: , to znaczy muszę odnowa się logować wpisywać hasło i nr :? to mnie wkurza bardzo

rafal_odb ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

to sobie zainstaluj AQQ i nie doświadczysz żadnych problemów

Zgadzam się z kolegą majestic.

no naprawdę aqq jest godne polecenia chociaż powiem szczerze ze czasami nie chce mi sie połączyć na początku ale wystarczy res i jest ok.

dla porównania dla mnie przejście z gg na aqq było jak z ie na Firefoksa :smiley:

ja polecam mirandę,ale to dla bardziej zaawansowanych użytkowników

O ile się nie mylę, to Autor zapytał o GG.

Tym się zajmijcie :o

Ew. może pomóc instalacja najnowszej wersji GG.

Najnowsze gg się czasem sypie(błędy).Spróbuj zorbić tak:

-odinstaluj gg,

-usuń folder gg z “C:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika” i z “C:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Dane aplikacji”

-a,bym zapomniał.Jeśli został folder w Program Files też go usuń.

-przeczyść rejestr (np. CCleaner’em).

-zainstaluj ponownie gg

A którą wersję wybierzesz to już od Ciebie zależy.

Ja także polecam AQQ(obsługuje sieć gg).

też próbowałem instalować od nowa, nowe wersje i to samo :-x to chyba się skoszę na AQQ :smiley:

W dniu 07.06.2008 , o godzinie 12:04 został dopisany post przez rafal_odb

tylko przed usuwanie wrzuciłem na serwer GG i jak zainstalowałem to nie miałem kontaktów, i bardzo się :evil: :evil: i nie polecam gg na viascie, tylko skype albo to AQQ :smiley:

W dniu 07.06.2008 , o godzinie 12:11 został dopisany post przez rafal_odb

morze ten nowy gg 8.0 o ile wyjdzie to poprawi stabilność we viscie oby ![-o<

rafal_odb , byłeś o coś przeze mnie proszony. Nie nazwałeś konkretnie tytułu. Proszę zapoznaj się z linkami, które podałem wcześniej, a następnie zatytułuj tytuł wątku tak, aby mówił konkretnie o problemie.