Gadu-Gadu otwieranie aplikacji, a wybór użytkownika

Witam!

Dzisiaj spotkałem się z nietypowym problemem na moim komputerze. Co mnie najbardziej zdziwiło, to to że jeszcze wczoraj w nocy wszystko było w porządku.

Ale przejdźmy do rzeczy. Przy uruchamianiu aplikacji Gadu-Gadu otwiera się okno “Błędu aplikacji”. Jednak zaznaczam że utworzonych mam dwóch użytkowników GG i po wyborze użytkownika bez zabezpieczenia hasłem (rzadziej używam) błąd nie występuje. Ma on miejsce tylko przy wyborze użytkownika zabezpieczonego hasłem (częściej używam i zaznaczam, że hasło na pewno jest poprawne).

Tak więc chciałbym oczywiście jak najszybciej rozwikłać ten problem z Waszą pomocą. Dodam jeszcze, że korzystam z sieci radiowej.

Pozdrawiam!

Poniżej zamieszczam logi.

Logi czyste :slight_smile:

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Pozatym przejrzyj: Lista zbędników w autostarcie oraz Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie.

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Przeinstaluj gg. :slight_smile:

Odnośnie podglądu zdarzeń cytuję powtarzające się na czerwono:

A odnośnie przeinstalowania Gadu-Gadu - czy zostanie w ten sposób nienaruszona moja lista kontaktów. Jeżeli nie, to czy mogę spróbować uruchomić GG z poziomu awaryjnego. I dlaczego błąd wynika tylko z logowania na jednym użytkowniku??

Optymalizację systemu miałem przeprowadzoną już wcześniej.

Natomiast przy czyszczeniu rejestru wskazanym programem usunąłem tylko wpisy z wysoką wagą błędu, bo reszty jednak bałem się usuwać - wystarczy?

Ja zwykle usuwam wszystkie wpisy, które wskazuje jv16.

W gg można wyeksportować listę kontaktów > Import/Eksport > Eksport listy kontaktów i potem po prostu przywrócisz ją z pliku lub z serwera :slight_smile:

Oki Joan dzięki bardzo - jednak po przeinstalowaniu wszystko powróciło do stanu pierwotnego, czyli wszystko w porządku - pozdro!