Gadu-Gadu po zainstalowaniu wyskakuje Błąd

Witam.

Wczoraj gdy chciałem właczyc gg pojawiło sie jak zwykle Hasło , chodzi Mi o to hasło gdzie wybiera sie Użytkownika przed wejsciem do profilu :slight_smile: I przez przypadek właczyłem innego uzytkownika “ja1” i wyskaczł jakis Bład ze cos tam jest uszkodzone :frowning: :frowning: ( GG wersja 7.0) i nie dało sie juz nic właczyc :? Odinstalowałem GG , wyczysciłem rejestr i nadal bład :((( GG jest odinstalowane a cały czas Gdy włacze kompa wyskakuje taki Komunikat o to Link do zdjecia

http://img147.imageshack.us/my.php?image=13427952.jpg

"Uszkodzona instalacja programu.Zainstaluj program ponownie , lub ściagnij i zainstaluj aktualna wersje ze strony www.gadu-gadu.pl

A gdy instaluje GG (7.0) od Nowa to instaluje sie ale wyskakuje zaraz po instalacji bład GG.exe … albo przed instalacja Komunikat czy napewno chce zainstalowac GG gdyz jestem teraz zalogowany :expressionless: :expressionless:

Dodam ze zainstalowałem Nowe gg 7.7 i Ono działa … ale chciałbym sie dowiedziec co sie stało z tym 7.0 …

Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc :smiley:

Usuń GG i dodatkowo usuń jeszcze folder GG z Documents and Settings/Nazwa Użytkownika. (jeżeli używasz XP) Następnie zainstaluj ponownie.

Nie mam w moich dokumentach zadnego folderu z gg :stuck_out_tongue:

Documents and Settings to nie to samo co Moje Dokumenty :? .

Ok , zaraz usune a powiedz Mi kolego , moge jakos skopiowac Archiwum zebym miał w gg jak zainstaluje ? ponownie ? to jest dla mnie bardzo wazne zeby sie archwium zacowało jesli tylko si etak da zrobic :slight_smile:

W tym folderze jest archiwum,plik ma nazwę archives.dat.

Ok , zabieram sie do roboty , jak zrobie to natychmiast sie odezwe :smiley:

Dodane 12.03.2009 (Cz) 18:00

Zrobiłem :smiley: Działa , Archiwum tez jest :smiley: Nawet nie wiesz kolego jak jestem CI wdzięczny za pomoc :wink: Dziekuje i serdecznie pozdrawiam :slight_smile: