Gadu-Gadu problem z logowaniem

Witam. Nie mogę zalogować się na gadu-gadu, ponieważ rzekomo podaję złe hasło. Problem wydaje mi się dziwny dlatego, że występuje tylko w komputerowej aplikacji gg. Gdy loguję się z poziomu przeglądarki lub urządzenia mobilnego wszystko jest w porządku. Korzystam wszędzie z tego samego konta. Proszę o jakieś sugestie bo naprawdę nie wiem dlaczego tak się dzieje. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam 8) .

Sprawdź czy na pewno nie przekręciłeś jakiejś cyferki w numerze, jak nic nie pomaga, to odinstaluj i zainstaluj komunikator ponownie i daj znać czy problem rozwiązany.

@James17

A nie masz przypadkiem na kompie dodatkowo ustawionego hasła na profil użytkownika?

Numer sprawdzałem z 10 razy, przeinstalowywałem i nic. Poza tym jak już wcześniej wspomniałem na stronie i na innym urządzeniu loguję się normalnie.

A i jeszcze jedno: gdy kliknę ok w komunikacie o tym haśle to wyświetla się w komunikatorze “trwa logowanie do gg”.

@Samurai

To znaczy? O jakim haśle mówisz?

Logując się przez stronę podajesz tylko hasło do serwera, ale posiadając komunikator na kompie możesz założyć też drugie hasło na profil. Czyli masz w tym momencie dwa hasła jedno do profilu drugie do serwera gadu-gadu. Może ktoś zrobił Ci psikusa i ustawił takie hasło.

Sprawdź czy Firewall nie blokuje ci GG.