gadu-Gadu problem

Witam.Ostatnio normalnie gadałem sobie na gg dobrz mi wszystko działało aż tu w pewnym momecie,zrobiłem się nieaktywny i za nic nie można się poł?czyć z serwerem,spr.inne konta i wszytsko gra tylko moj nr.niechce dziłać tak jakby kto? go zablokował czy wył?czył.Co zrobić prosze pomożcie mi tego nr uzywam juz od ponad 2 lat i nie chce go stracić.NIe ma to nic wspolnego z wersj? systemu,zawsze działalo dobrze.Proszee pomozcie moj nr gg to:3393533 pozdr odpiszcie

A nie znał ktoś przypadkiem twojego hasła i nie zabrał ci numeru?? :?

nie nikomu nie podawałem ani nic nie mowiłem ,ale wyzwałem gościa z pod nr 666

Jak to “wyzwales goscia”… nie rozumiem :?: :?

tzn tuż przed tym jak gg mi padło napisałem do gościa z pod nr gg : 666

“czesc downie” i chwile potem gg mi padlo

Hehe i widziesz teraz do czego moga doprowadzic dwa slowa. Jezeli miales jakies proste haslo to on mogl je poprostu odgadnac i przejac twoje GG (chyba jest to mozliwe?).

Rada jest taka przeproś gościa z nr. 666 i może coś się da zrobić. :smiley:

nie było raczej takie łatwe

Może ma on jakies umiejętności hackerskie i właśnie z nich skorzystał :twisted:

Wiecie jest to możliwe. Ostatnio kolega poprosił mnie abym mu naprawił GG bo mu nie działa. Poszedłem i kombinowałem a on cały czas o hasło więc wpisałem swój numer i GG zadziałało. Jemu też ktoś podiwanił numerek :smiley: :smiley:

Chłopaki z gg cały czas kombinują z szyfrowaniem i nie mówiąc nikomu

testują na żywca i stąd te problemy. Chcą przegonić tlena.

Takie jest moje zdanie. :smiley:

wziołem przypomnienie hasła poprzez mail i pikus hasło to samo co było,takze zaden koles nic nie zrobił,moze to kwesta czasu??

Gadu-gadu należy do programów, w których jakakolwiek manipulacja jest na porządku dziennym i nie należy do jakiś wybitnie trudnych. Pozatym wybacz Speed, ale jeśli wyzywasz kogoś od “down’ów”, nie zdając sobie sprawy z rangi wypowiadanych przez Ciebie słów, to nie dziw się, że ktoś Ciebie blokuje (choć wątpię, że to ktoś z numeru 666). To wygląda jak znak z góry :smiley: . Z drugiej stony jeśli jednak numer 666 faktycznie zablokował Ci gg, to ja jego właścicielowi szczerze się nie dziwię i co więcej ściskam mu dłoń! Jeśli nie masz pojęcia na temat ciężkich schorzeń i nie potrafisz uważnie selekcjonować tego co do Ciebie dociera z zewnątrz, to polecam lekturę podręczników oraz wzięcie się do nauki i poprawy kultury osobistej!

Pozrdawiam, Morfeusz :slight_smile:

Jezeli nie masz akurat zadnego podrecznika zawsze mozesz sie uczyc kultury osobistej od starszego kolegi… np. ode mnie :!: :wink: :wink: :wink: :wink:

U kumpla też przychodziło na przypomnieniu jego hasło ale niestety nie działa już długo. Nawet teraz sprawdziłem i lipa. :smiley: