Gadu-Gadu się nie uruchamia

Witajcie,

Mam problem z gadu-gadu (najnowsza wersja ściągnięta przed chwilą) otóż gadu uruchamia się tylko w Taskbarze. Jest słoneczko i mogę na nie kliknąć i zmienić opis. Dodatkowo wyświetla się okienko w przypadku gdy ktoś się zalguje ale niestety nie mogę otworzyć okna z listą kontaktów. próbowałem reisntalować program ale to nie pomogło. Pomimo że korzystam z Windows 7 RC1 to ten problem nie występował wcześniej tylko dopiero dzisiaj od rana tak jest :frowning: (korzystam z RC1 jakiś tydzień czy dwa)

Proszę o pomoc bo nie wiem co z tym zrobić a gg jest mi potrzebne :frowning:

odinstaluj gg i uzyj ccleanera zeby rejestr wyczyscic.

To już zrobiłem i nadal tak jest :frowning:

czysciles rejestr :?:

Tak, jak dokonywałem ponownej instalacji gg

Dodane 12.06.2009 (Pt) 14:24

Jakieś dalsze sugestie ?

Nie masz 2 pulpitu (podzielonego, np na dwa monitory ; tv + monitor) :?: . Mimo ze na tym drugim moze byc tylko tapeta (bez menu start) gg moze sie na niim pojawiac

No nie do końca ale mam laptopa podłączonego do monitora z opcją wyświetlania tego samego na obydwóch ekranach

sproboj wlaczyc gg po ustawieniu na 1 monitor w laptopie, i odlaczeniu monitora. Raczej nic nie da, ale warto sprobowac :smiley:

Ok spróbuję w wolnej chwili bo aktualnie mi się nie chce. Za dużo podłączania i odłączania… Napiszę jaki był tego efekt