Gadu Gadu w Plusie

(klemensior15) #1

Właśnie chciałbym sobie aktywować pakiet danych w Plusie (mam abonament) aby używać mGG. Co muszę zrobić aby zacząć korzystać co wykupić i na jaki numer wysłać sms? Z góry dziękuję

(Endru1111) #2

Witam mam ową aplikacje MGG ,podczas jej uruchamiania program prosi o wysłanie sms-a premium np. 1pln-na tydzień ,itp...

(klemensior15) #3

Dobra ale chyba nie zrozumiałeś mnie xd fakt faktem pierwszy tydzień testów jest za darmo jednakże mi chodzi o pakiet danych w plusie 20 mb np :stuck_out_tongue:

(Maciejboss) #4

no pakiet wykupujesz mozesz to zrobic za pomoca *110# to jest obsluga konta i właczanie pakietów a aplikacje do gadu lepiej darmowa ja mam MobiDesk

(klemensior15) #5

tzn jak bede miał już pakiet to sobie inspiro albo instango zainstaluje i skonfiguruje. Jednakże czy ten numer który podałeś "*110#" jest w mixplusie abonamencie czy w obu?

(Endru1111) #6

Jeśli masz/znasz plus kod5 możesz się zalogować na stronie PlusGSM i tam zarządzać swoim kontem w łatwy sposób,min. Pakietami danych

(system) #7

Heh a nie lepiej ściągnąc JADU-GADU ?? Płacisz tylko za transfer GPRS :wink:

(Maciejboss) #8

w simplusie i mixie działa w abonamencie to nie wiem nigdy nie miałem,A inspiro chyba teraz coś nie działało mi przez kilka miesiecy

(Barteek) #9

Pakiety możesz aktywować tylko w MixPlusie i Simplusie

Aby wykupić pakiet danych wpisz kod:

*121*11*05# - jeżeli chcesz wykupić pakiet 20MB danych

*121*11*04# - jeżeli chcesz wykupić pakiet 50MB danych

Oprócz tego musisz mieć aktywowaną usługę GPRS, oraz poprawnie skonfigurowany profil internetowy w Twoim telefonie

*101*11*02# - kod aktywujący usługę GPRS/MMS

Automatyczny konfigutator połączenia internetowego

(klemensior15) #10

Tzn musze tylko dowiedzieć się jaki mam pluskod czy cos takiego xD a takto powinno wszystko już śmigać a wiadomo że mgg bedzie tylko na tydzień później instango ,inspiro czy coś w tym rodziaju. Nie wiecie czy pracuje ktos w Plusie pod tym 2601 w 2 dzień świąt niby na stronie napisane jest 24/7? no cóż dzięki bardzo a i mylisz się Barteek bo w abonamencie coś takiego tez jest http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... ternetowe/

(Pieciaks) #11

Ja jestem użytkownikiem pakietów danych w abonamencie w Plusie, więc całą prawdę Ci powiem ;D

Musisz znać swój PlusKod - to prawda. Później musisz wejść na ebok.plusgsm.pl , zalogować się tam i tam możesz dodać ten pakiet danych do twoich usług :wink: PlusKod możesz otrzymać dzwoniąc na 2601 (czyli do biura obsługi).

(klemensior15) #12

A ebok jest darmowy i nie zaburzy mi niczego żadnego przychodzenia rachunku listownego itd? Na pewno wybiorę się jutro do salonu po info itd. byle tylko nie spotkać pracowników co wiedzą mniej ode mnie i potrzebni są do stawiania X przy podpisie :stuck_out_tongue: a jaki pakiet masz i na ile Ci wystarcza pieciaks?

(Patrykpucek) #13

Wszystko zależy od tego jaką masz Taryfe...

Syberyjska:

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... ternetowe/

Kubali:

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... li/cennik/

a reszta tak jak koledzy pisali...

E-bok Plusa

Pluskod5

włączasz wybrany pakiet GPRS a on zaczyna działać o 0:00 :slight_smile:

(klemensior15) #14

No syberyjskie mam, ide dzisiaj się zapytać do salonu więc się zobaczy :slight_smile:

no i tu mnie załamałeś więc muszę to dzisiaj zrobić ;/

(Maciejboss) #15

inspiro już mi dzisiaj działało to możesz zainstalować

(klemensior15) #16

to tam spokojnie symbian działa więc wgrać to nie problem natomiast nie chce włączać neta bez pakietów bo jak mi pociśnie to portel się pokaźnie odchudzi

(Pieciaks) #17

50 MB ale odkąd kupiłem sobie komórkę z Wi-Fi to mi tak dużo nie potrzeba (GG, e-mail, czasami jakaś strona internetowa). Zamierzam zmienić, ale nie pakiet, a taryfę na Heyah - tam Internet jest zawsze 2 gr / 100 KB (w Plusie normalnie jest 10 gr / 100 KB , ale w pakiecie 50 MB wychodzi 2 gr / 100 KB). Polecam korzystanie z GG na komie - jest to bardzo wygodne :wink: