Gadu Gadu w Plusie

Właśnie chciałbym sobie aktywować pakiet danych w Plusie (mam abonament) aby używać mGG. Co muszę zrobić aby zacząć korzystać co wykupić i na jaki numer wysłać sms? Z góry dziękuję

Witam mam ową aplikacje MGG ,podczas jej uruchamiania program prosi o wysłanie sms-a premium np. 1pln-na tydzień ,itp…

Dobra ale chyba nie zrozumiałeś mnie xd fakt faktem pierwszy tydzień testów jest za darmo jednakże mi chodzi o pakiet danych w plusie 20 mb np :stuck_out_tongue:

no pakiet wykupujesz mozesz to zrobic za pomoca *110# to jest obsluga konta i właczanie pakietów a aplikacje do gadu lepiej darmowa ja mam MobiDesk

tzn jak bede miał już pakiet to sobie inspiro albo instango zainstaluje i skonfiguruje. Jednakże czy ten numer który podałeś “*110#” jest w mixplusie abonamencie czy w obu?

Jeśli masz/znasz plus kod5 możesz się zalogować na stronie PlusGSM i tam zarządzać swoim kontem w łatwy sposób,min. Pakietami danych

Heh a nie lepiej ściągnąc JADU-GADU ?? Płacisz tylko za transfer GPRS :wink:

w simplusie i mixie działa w abonamencie to nie wiem nigdy nie miałem,A inspiro chyba teraz coś nie działało mi przez kilka miesiecy

Pakiety możesz aktywować tylko w MixPlusie i Simplusie

Aby wykupić pakiet danych wpisz kod:

*121*11*05# - jeżeli chcesz wykupić pakiet 20MB danych

*121*11*04# - jeżeli chcesz wykupić pakiet 50MB danych

Oprócz tego musisz mieć aktywowaną usługę GPRS, oraz poprawnie skonfigurowany profil internetowy w Twoim telefonie

*101*11*02# - kod aktywujący usługę GPRS/MMS

Automatyczny konfigutator połączenia internetowego

Tzn musze tylko dowiedzieć się jaki mam pluskod czy cos takiego xD a takto powinno wszystko już śmigać a wiadomo że mgg bedzie tylko na tydzień później instango ,inspiro czy coś w tym rodziaju. Nie wiecie czy pracuje ktos w Plusie pod tym 2601 w 2 dzień świąt niby na stronie napisane jest 24/7? no cóż dzięki bardzo a i mylisz się Barteek bo w abonamencie coś takiego tez jest http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ … ternetowe/

Ja jestem użytkownikiem pakietów danych w abonamencie w Plusie, więc całą prawdę Ci powiem ;D

Musisz znać swój PlusKod - to prawda. Później musisz wejść na ebok.plusgsm.pl , zalogować się tam i tam możesz dodać ten pakiet danych do twoich usług :wink: PlusKod możesz otrzymać dzwoniąc na 2601 (czyli do biura obsługi).

A ebok jest darmowy i nie zaburzy mi niczego żadnego przychodzenia rachunku listownego itd? Na pewno wybiorę się jutro do salonu po info itd. byle tylko nie spotkać pracowników co wiedzą mniej ode mnie i potrzebni są do stawiania X przy podpisie :stuck_out_tongue: a jaki pakiet masz i na ile Ci wystarcza pieciaks?

Wszystko zależy od tego jaką masz Taryfe…

Syberyjska:

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ … ternetowe/

Kubali:

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ … li/cennik/

a reszta tak jak koledzy pisali…

E-bok Plusa

Pluskod5

włączasz wybrany pakiet GPRS a on zaczyna działać o 0:00 :slight_smile:

No syberyjskie mam, ide dzisiaj się zapytać do salonu więc się zobaczy :slight_smile:

no i tu mnie załamałeś więc muszę to dzisiaj zrobić ;/

inspiro już mi dzisiaj działało to możesz zainstalować

to tam spokojnie symbian działa więc wgrać to nie problem natomiast nie chce włączać neta bez pakietów bo jak mi pociśnie to portel się pokaźnie odchudzi

50 MB ale odkąd kupiłem sobie komórkę z Wi-Fi to mi tak dużo nie potrzeba (GG, e-mail, czasami jakaś strona internetowa). Zamierzam zmienić, ale nie pakiet, a taryfę na Heyah - tam Internet jest zawsze 2 gr / 100 KB (w Plusie normalnie jest 10 gr / 100 KB , ale w pakiecie 50 MB wychodzi 2 gr / 100 KB). Polecam korzystanie z GG na komie - jest to bardzo wygodne :wink: