Gadu-Gadu

Mam problem z gg. Po uruchomieniu i wpis wpisaniu hasla do profilu, gg sie wylacza. Nie wiem o co chodzi. Nie ruszalem nic, nie instalowalem a gg wczesniej chodzilo mi bez problemow.

Probowlalem zainstalowac gg w innym folderze jednak sytuacja powtarza sie. :frowning:

POMOCY! !!

Wydaje mi się ę musisz odinstalować GG i zainstalować na nowo.Prawdopodobnie masz jakis błąd na jakimś pliku i to Cie wywala.Osobiście miałem konta i mam na GG WP I tlenie ale to wszystko obsługuję poprzez AQQ.Polecam jest super i ma kupę dodatków a kontakto możesz zaimportować z dotychczasowych komunkatorów.Nic nie stracisz.A potem odinstaluj te niepotrzebne GG,TLEN i WP i działaj na jednym bez problemo.Poza Tym dostajesz możliwość wysyłania SMS-ów za darmo do wszystkich sieci przez Wepster.pl :o

Ale miedzy tym przeczyścić rejestr i usunąć folder

C:\Documents and Settings\Nazwa konta\Gadu-Gadu

jeśli mowa o komunikatorach to Tlen jest dobry odrazu z obsługą gg i gratis masz konto 1gb na maile można poszerzyć jego możliwości przez wtyczki a jeśli chodzi o multikomunikatory to najlepszym “kombajne” jest miranda która nie posiada żadnych reklam i ma nieograniczoną możliwość rozbudowy poprzez wtyczki a prblem usunąć z gg można poprzez deinstalację gg usunięcie jego resztek(można zachować profil ) przeczyścić rejestr a potem instalka na nowo jeśli zachowany profil znowu unieruchomi gg to znaczy że trzeba nowy zrobić a stary usunąć i nie zapomnij o wywaleniu tego co podał lazikar

C:\Documents and Settings\Nazwa konta\Gadu-Gadu\uzytkownik\smseab.dat

Usun zaznaczone kolorem

Juz mi sie udalo to zrobic. Utworzylem calkiem nowy profil z nowym numerem i przekopiowalem caly poprzedni moj profil oprocz pliku config.dat Ustawilem sobie na nowo moj numer, hasla i wszystko gra :slight_smile:

Dzieki za odpowiedzi.

Prosze o zamkniecie tematu.