Gadu-Gadu

(Milo82) #1

Mam problem z gg. Po uruchomieniu i wpis wpisaniu hasla do profilu, gg sie wylacza. Nie wiem o co chodzi. Nie ruszalem nic, nie instalowalem a gg wczesniej chodzilo mi bez problemow.

Probowlalem zainstalowac gg w innym folderze jednak sytuacja powtarza sie. :frowning:

POMOCY! !!

(Tomaszekjudaszek) #2

Wydaje mi si臋 臋 musisz odinstalowa膰 GG i zainstalowa膰 na nowo.Prawdopodobnie masz jakis b艂膮d na jakim艣 pliku i to Cie wywala.Osobi艣cie mia艂em konta i mam na GG WP I tlenie ale to wszystko obs艂uguj臋 poprzez AQQ.Polecam jest super i ma kup臋 dodatk贸w a kontakto mo偶esz zaimportowa膰 z dotychczasowych komunkator贸w.Nic nie stracisz.A potem odinstaluj te niepotrzebne GG,TLEN i WP i dzia艂aj na jednym bez problemo.Poza Tym dostajesz mo偶liwo艣膰 wysy艂ania SMS-贸w za darmo do wszystkich sieci przez Wepster.pl :o

(lazikar) #3

Ale miedzy tym przeczy艣ci膰 rejestr i usun膮膰 folder

C:\Documents and Settings\Nazwa konta\Gadu-Gadu

(m89) #4

je艣li mowa o komunikatorach to Tlen jest dobry odrazu z obs艂ug膮 gg i gratis masz konto 1gb na maile mo偶na poszerzy膰 jego mo偶liwo艣ci przez wtyczki a je艣li chodzi o multikomunikatory to najlepszym "kombajne" jest miranda kt贸ra nie posiada 偶adnych reklam i ma nieograniczon膮 mo偶liwo艣膰 rozbudowy poprzez wtyczki a prblem usun膮膰 z gg mo偶na poprzez deinstalacj臋 gg usuni臋cie jego resztek(mo偶na zachowa膰 profil ) przeczy艣ci膰 rejestr a potem instalka na nowo je艣li zachowany profil znowu unieruchomi gg to znaczy 偶e trzeba nowy zrobi膰 a stary usun膮膰 i nie zapomnij o wywaleniu tego co poda艂 lazikar

(Maartin 14) #5

C:\Documents and Settings\Nazwa konta\Gadu-Gadu\uzytkownik\smseab.dat

Usun zaznaczone kolorem

(Milo82) #6

Juz mi sie udalo to zrobic. Utworzylem calkiem nowy profil z nowym numerem i przekopiowalem caly poprzedni moj profil oprocz pliku config.dat Ustawilem sobie na nowo moj numer, hasla i wszystko gra :slight_smile:

Dzieki za odpowiedzi.

Prosze o zamkniecie tematu.