Gadu-gadu

a więc mam problem z hasłem do gg. podejrzewam, ze ktos mi sie wlamal i zmienil i haslo i adres, innej mozliwosci nie ma. jak zazwyczaj chciałam się zalogować na gg, a tu mi wyskakuje, ze haslo jest nie prawdziwe. wiec wpisalam je jeszczze raz i znowu ten sam komunikat. dałam wiec przypomnij, wpisalam e-mail i wyskoczylo, ze zly e-mail :open_mouth: ( na 10000% był dobry, tak samo jak hasło ). moje pytanie : czy da się jakoś “znaleźć” moje hasło, albo ew. e-mail ? czy jest to może gdzieś na moim kompie zakodowane? nie chce tracić numeru, jak i kontaktów…

Uzyj programu

http://programs.pl/program,25.html

Zenek Roklnik dzięki ;] Podało mi moje hasło ( którego zawsze używałam i które chciałam wpisać ), ale pokazało, że ono jest złe ;( Co mam zrobic?

Sprawdź czy nie masz wciśnietego klawisza Caps Lock

nie mam,wszystko z klawiaturą sprawdzałam, nawet kopiowałam haslo z GG Password Recovery i nic ! :? :(:frowning: ;(

Napisać do administraji gg, ewentualnie bezproblemowo założyć nowe konto :!:

a w takim razie, czy można będzie jakoś wziazc liste kontaktow z tamtego numeru?

Tak.

Klikasz Gadu-Gadu => Import/Eksport kontaktów i import do pliku a potem w ten sam sposób tylko ze zamiast eksportowac to wex import

Przemo1992 tylko teraz napisz mu jeszcze jak ma to zrobić jak nie może wejść na swoje konto :? :stuck_out_tongue:

Lista kontaktów znajduje sie w pliku “smseagrp” w folderze gdzie znajduje sie “config.dat” (przynajmiej u mnie tak jest)

hmm u mnie takiego pliku nie ma, no trudno napisałam do administracji gadu-gadu, zobaczę co mi odpiszą… w najgorszym wypadku będe musiała założyć sobie nowe konto na gg… :frowning:

nie ma?? dziwne

nie ma, bo nie robilam exportuj liste konaktow do pliku ! tylko do serwera…