Gadu-Gadu

Mam problem z GG, a mianowicie nie mogę wysyłać wiadomości. Ja wiadomości od przyjaciół normalnie otrzymuję, odczytuję je a moich odpowiedzi oni nie dostają, Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Proszę o pomoc. Dziękuję.

jaką masz wersje gg ? Zrób reinstall i przeczysc rejestr

U mnie się czasami tak działo, jak miałem dane osoby nie dodane do swoich kontaktów --> po dodaniu ich na liste wszystko było dobrze :wink:

Jeżeli masz dodane osoby do kontaktów i nadal nie działa, to jedyne co moge polecić to zmiana gadu-gadu na innym program (polecam Konnekt) :wink:

MALUTKA22

mój kumpel też coś takiego miał i pomógła reinstalacja GG.

mam wersję 7.00 build 23, robiłam już reinstalację i znów to samo

wywal tą wersje co masz przeczyść rejestr i zainstaluj tą wersje GG:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=23&id=1371

według mnie jest lepsza. Sam jej używam i nie mam żadnych problemów.

Gadałem już dzisiaj z jedną osobą, która miała dokładnie taki problem jak Ty --> po jakimś czasie wszystko wróciło do normy :wink:

Może wystarczy troche cierpliwości ?? :roll:

…::Bieniol::… wątpie żeby ktoś miał taką cierpliwość, chyba że mało używa GG.

No cóż to jest tylko GG 8)

Więcej problemów jak korzyści.

Może zdecydujesz się na jakiś alternatywny komunikator obsługujący sieć GG :roll:

No niby racja :wink: Tamta osoba musiała czekać 10h - po tym czasie juz było dobrze :stuck_out_tongue:

Ja jednak cały czas polecam zmiane programu (np. na Konnekta) --> ja z tym problemu nie mam :wink:

Pozdrawiam

Tyle na tym forum mówi się o legalności itd. i nie to żebym się czepiał ale sam kiedyś zostałem zjechany za chęć wyczyszczenia pozostałości w systemie po odinstalowaniu MKS’a (to wydaje mi się nie jest przestępstwem), a tu proszę kolega nakłania do złamania prawa i to co najlepsze MODERATOR!!

Miej pretensje do autora oprogramowania że łamie prawo a nie do mnie 8)

Tlen łamie warunki licencji GG i producenci GG jako głównemu konkurentowi na rynku mu na to pozwalają w majestacie prawa :o

Zastanów się co piszesz :roll:

Jeżeli chodzi o producentów Tlena to oni sami narażają się na ewentualne konsekwencje prawne. Natomiast chcąc korzystać z GG poprzez Tlena trzeba najpierw założyć konto co się wiąże z instalacją GG i z zaakceptowaniem licencji.

Ale to nie moja broszka i kto wie, może wkrótce GG wytoczy proces Tlenowi, ja tylko przytaczyłem regulamin.

Pozdrawiam sprawę uważam za zamkniętą bo to nie ona była tematem postu.

że co? :?

:arrow: http://web.gadu-gadu.pl/reg.html

Jak na razie program jest na Vortalu ogólniedostępny dla wszystkich, więc nie widzę powodów żeby o nim nie rozmawiać.

Wiesz ile takich procesów GG musiało by wytoczyć :arrow: praktycznie tyle ile jest komunikatorów na polskim rynku bo prawie każdy z liczących się obsługuje sieć GG.

A autorzy GG nic nie zrobią bo dokładnie wiedza co stworzyli i ile kłopotów ich aplikacja przysparza userom. Więc dla ich własnego dobra zamaist procesować się, niech się zabiorą za udoskonalenie swojego cuda i doprowadzenie go do stanu używalności 8) .

Ok masz rację ale to nie zmienia faktu, tam też trzeba zaakceptować warunki licencji. “Program Gadu-Gadu jest rozpowszechniany na zasadach freeware. Można go uzywac i rozpowszechniac w niezmienionej postaci wykonywalnej bez ograniczen i bez zadnych oplat.”

Co do tematu, masz firewall’a??