Gadu-Gadu

(system) #1

Mam problem z GG, a mianowicie nie mogę wysyłać wiadomości. Ja wiadomości od przyjaciół normalnie otrzymuję, odczytuję je a moich odpowiedzi oni nie dostają, Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Proszę o pomoc. Dziękuję.

(Qbek50) #2

jaką masz wersje gg ? Zrób reinstall i przeczysc rejestr

(Bbieniol) #3

U mnie się czasami tak działo, jak miałem dane osoby nie dodane do swoich kontaktów --> po dodaniu ich na liste wszystko było dobrze :wink:

Jeżeli masz dodane osoby do kontaktów i nadal nie działa, to jedyne co moge polecić to zmiana gadu-gadu na innym program (polecam Konnekt) :wink:

(Kasten) #4

MALUTKA22

mój kumpel też coś takiego miał i pomógła reinstalacja GG.

(system) #5

mam wersję 7.00 build 23, robiłam już reinstalację i znów to samo

(Kasten) #6

wywal tą wersje co masz przeczyść rejestr i zainstaluj tą wersje GG:

według mnie jest lepsza. Sam jej używam i nie mam żadnych problemów.

(Bbieniol) #7

Gadałem już dzisiaj z jedną osobą, która miała dokładnie taki problem jak Ty --> po jakimś czasie wszystko wróciło do normy :wink:

Może wystarczy troche cierpliwości ?? :roll:

(Kasten) #8

..::Bieniol::.. wątpie żeby ktoś miał taką cierpliwość, chyba że mało używa GG.

(fiesta) #9

No cóż to jest tylko GG 8)

Więcej problemów jak korzyści.

Może zdecydujesz się na jakiś alternatywny komunikator obsługujący sieć GG :roll:

(Bbieniol) #10

No niby racja :wink: Tamta osoba musiała czekać 10h - po tym czasie juz było dobrze :stuck_out_tongue:

Ja jednak cały czas polecam zmiane programu (np. na Konnekta) --> ja z tym problemu nie mam :wink:

Pozdrawiam

(Frixi) #11

Tyle na tym forum mówi się o legalności itd. i nie to żebym się czepiał ale sam kiedyś zostałem zjechany za chęć wyczyszczenia pozostałości w systemie po odinstalowaniu MKS'a (to wydaje mi się nie jest przestępstwem), a tu proszę kolega nakłania do złamania prawa i to co najlepsze MODERATOR!!

(fiesta) #12

Miej pretensje do autora oprogramowania że łamie prawo a nie do mnie 8)

Tlen łamie warunki licencji GG i producenci GG jako głównemu konkurentowi na rynku mu na to pozwalają w majestacie prawa :o

Zastanów się co piszesz :roll:

(Frixi) #13

Jeżeli chodzi o producentów Tlena to oni sami narażają się na ewentualne konsekwencje prawne. Natomiast chcąc korzystać z GG poprzez Tlena trzeba najpierw założyć konto co się wiąże z instalacją GG i z zaakceptowaniem licencji.

Ale to nie moja broszka i kto wie, może wkrótce GG wytoczy proces Tlenowi, ja tylko przytaczyłem regulamin.

Pozdrawiam sprawę uważam za zamkniętą bo to nie ona była tematem postu.

(system) #14

że co? :?

:arrow: http://web.gadu-gadu.pl/reg.html

(fiesta) #15

Jak na razie program jest na Vortalu ogólniedostępny dla wszystkich, więc nie widzę powodów żeby o nim nie rozmawiać.

Wiesz ile takich procesów GG musiało by wytoczyć :arrow: praktycznie tyle ile jest komunikatorów na polskim rynku bo prawie każdy z liczących się obsługuje sieć GG.

A autorzy GG nic nie zrobią bo dokładnie wiedza co stworzyli i ile kłopotów ich aplikacja przysparza userom. Więc dla ich własnego dobra zamaist procesować się, niech się zabiorą za udoskonalenie swojego cuda i doprowadzenie go do stanu używalności 8) .

(Frixi) #16

Ok masz rację ale to nie zmienia faktu, tam też trzeba zaakceptować warunki licencji. "Program Gadu-Gadu jest rozpowszechniany na zasadach freeware. Można go uzywac i rozpowszechniac w niezmienionej postaci wykonywalnej bez ograniczen i bez zadnych oplat."

(Michal Lessner) #17

Co do tematu, masz firewall'a??