Gadu odzyskiwanie archwum

Witam szukam, sposobu lub programu w którym mógłbym odczytać swoje arch z gadulca. Mam tam sporo danych które nie zapisałem sobie, np dane do faktur ludziska podawali :frowning: teraz jak wystawiam to musze dzwonić do każdego. W najgorszych przypadkach straciłem jakikolwiek kontakt z firmą od której coś chciałem, owszem można kuknąć w stare faktury ale nie mam ich przy sobie. HELP. Dobrze, że zrobiłem kopie zapasową pliku z archiwum. Pewnie przez te problemu z gg ostatnio teraz lecę na tlenie.

Z góry dzięki za pomoc.

No a wgranie GG nie pasuje Ci w ogóle :?: Czy po prostu tenże Ci nie działa :?: Zobacz do archiwum ( Szukaj ) - tam jest kilka propozycji co z tym fantem zrobić (mówię o niedziałającym GG).

Zainstaluj GG, podmień pliki z archiwum, jeśli zadziała przekopiuj wszystkie dane do notatnika i zapisz dane.

Dane klientów powinieneś zapisywać zawsze w jakimś edytorze by były bezpieczne.

Używam również Tlen i korzystam z modułu do gg nie majac żadnych problemów.

Pozdrawiam 8)

Na stronie (świętej pamięci) PowerGG można znaleźć program dat2txt, który z pliku archiwum wyeksportuje rozmowy.

Dzięki ale to nic niedało, a dat2txt jest do bani i sobie nieporadził chyba wersja jest z 2002 roku :), albo ja poprostu nieumiem go obsługiwać, raczej to pierwsze, jeżeli zna ktoś miejsce z nowszą wersją to proszę o info lub namiary na inny podobny programik.

Dzięki

Post 2

czyli mam rozumieć że nikt nigdy niewidział takiego programu, byłoby fajnie zapuścić taki i bezstresowo załadować plik archxxxxx.dat po czy przegladać wszystko skasowanie nieskasowane i całą reszte.

Pozdrawiam

p.s. POMOCY


Update

Nie pisz postów jeden pod drugim, użyj opcji :arrow: Zmień by dopisać się do posta

Golden Finger

Jeśli ktokolwiek będzie miał odpowiedź na Twój problem z pewnością da Ci znać.

Czy próbowałeś zastosować moja radę?

Pozdrawiam 8)

Tak próbowałem, nic to niedało, a i jeszcze nienadmieniłem że pare z tych rzeczy w arch. też chciałbym odzyskać ale wcześniej skasowałem je “delete”. Podobno zmienia sie tam coś w pliku tylko w heksie czy cuś z 0 na 1 ale to juz niekumam