Gadżet do wskazań temperatury

Lato idzie a co za tym, temperaturki w PC rosną. Poszukuję gadżet, który to wskazałby temp. proca, grafy, dysku.

Przyponinam sobie, że Everest w wrsji beta 2007 miał możliwość załadowania pewnych opcji do sidebara, aczkolwiek wiele z nich było nieaktywnych. Zdaje mi się, że równiez temp.

Everest Ultimate Edition - polecam: pokazujew trayu takie parametry jak: temp. procesora, płyty głownej, dysku itp.

Wszystko fajnie, ale Everest Ultimate kosztuje prawie 30$ co jak na coś co ma służyć do monitorowania temperatury wydaje się być dużo. Gadżety są darmowe i sądzę, że poszukujemy właśnie darmowego rozwiązania. Można wypróbować SpeedFan (freeware) który również pokazuje w trayu wybraną temperaturę. Gadżety kiedyś przekopałem i nie znalazłem niczego do temperatur, może się wreszcie pojawi. Inną sprawą jest, że sterowniki do nForce nie pozwalają na dostęp do SMART’a i żaden program nie pokazuje mi temperatury dysku, a na tej z racji wyciszenia go Scythe Quiet Drive najbardziej mi zależy. Jak ktoś ma rozwiązanie to będę wdzięczny za poradę.

oraz też dobre shareware Sensors Monitor

Ewerest Ultimate TRIAL - mam zainstalowanego na Viście, natomiast Ewerest Home na Windows XP… i wiem wszystko to co mnie interesuje, naprawdę jestem zadowolony :slight_smile:

Wszystko się zgadza tyle, że program jest płatny a wersja Trial nie ma wszystkich opcji.

No i paskudnie zamula start Visty, podczas uruchomianie ze startem systemu.

A taki gadżecik do sidebara o jakim ja pisałem, zapewne by nic nie zamulał.

Tworzą tyle ■■■■■ół na :

http://gallery.microsoft.com/vista.aspx

zamiast przydatnych spraw.

To jest w końcu taki gadżet do sidebara?? :roll:

Myślę, że prędzej czy później zostanie stworzony wyłącznie do paska.