Gadżet wyciszający konkretną aplikację

Witajcie,

Poszukuję gadżetu który działa podobnie jak opcja miksera w Windows 7 (ikonka głośnika przy zegarze > mikser), czyli umożliwia regulowanie głośności dźwięków konkretnego programu.

Czy ktoś z was z takim gadżetem się spotkał? Ewentualnie, czy jest możliwość wyciągnięcia go na pulpit na stale?

Witam. Może to spróbujesz … Panel sterowania…Dźwięk…zakładka Komunikacja… i cztery opcje do wyboru . Pozdrawiam

Przeczytaj jeszcze raz o co proszę, a potem poczytaj informację z tej zakładce co ty mi zaproponowałeś. To są zupełnie dwie inne funkcje(!).

Czy chodzi Ci o coś takiego, jak Volume Control Reloaded?

Nie do końca. Ten gadżet u mnie działa tylko jako regulator głośności ogólny, a mi zależy żeby móc regulować wszystkimi, poszczególnymi źródłami audio.

Żeby to odzwierciedlić o co mi chodzi… Odpalam sobie grę w małym oknie, obok odpalam sobie Firefoxa i włączam serial. Teraz za pomocą jednego przycisku (mute) wyciszam lub za pomocą suwaka ściszam do minimum dźwięki z gry i jednocześnie grając oglądam serial odpowiednio głośno.

Taką funkcję daje mi właśnie mikser dźwięku w Windows 7, ale może jest jakiś gadżet który spełnia taką samą role. Programu nie chcę, bo to mija się z celem.

Miałam zrobić swoją fotkę, ale znalazłam w jednym temacie screen. W ten sposób to wygląda:

2chpe13.png

Coś tam pisze:

http://www.centrumxp.pl/SkrzynkaPytan/1 … u-dla.aspx

Ja korzystam z tego, więc nie potrzebna mi instrukcja obsługi. Szukam gadżetu na pulpit który ma takie same funkcje. :slight_smile: