Gadzety i Tapety do VISTY


(Karol PL) #1

Witam chcialbym miec jakies fajne gadzety w tym pasku bocznym ale jakies inne niz te podstawowe chcociaz mam wl net i wybieram gadzet pogoda to pisze ze usluga niedostepna patrzylem wpisujac Krakow i Warszawa i pisze usluga niedostepna jak mam wl pogode

I skad mozna pobrac jakies fajne tapety na pulpit do visty


(!Fokus!) #2

temat był już poruszany na forum -> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=129787


(Janek Max) #3

Wejdź w sidebara-->gadżety-->więcej gadżetów on-line

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 15:01

Wejdź w sidebara-->gadżety-->więcej gadżetów on-line.Racja u mnie też nie ma pogody coś pochrzanili z tą pogodą


(Zdzislaw Wojciechowski) #4

mosisz sobie sciganc pogode z zstrony microsoftu ale pierw wylacyc ten na pasku na panelu gadzetow powinenes miec takie cos jak" pobierz wiecej gadzetow online..." kliknij ta i tams ciagniesz sobie dzialajaca pogode umnie tez bylo to samo tez niechcialo chodzic wiec sobie sciganolem nowy gadzet-pogode


(Briho) #5

No a ja nie ściągnąłem. Bo co mi z takiego gadżetu, który nie pokazuje pogody w moim mieście, tylko w najbliższym dużym, czyli Warszawie, do której mam 140 km. Marzy mi się taki gadżet jak w Operze "touch the sky". Tam nawet dla wiosek znajdziesz odrębną prognozę pogody.


(Miet55) #6

Jak zrobić pogodę masz tu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=134208


(Miwidlak) #7

W tych wszystkich gadżetach i tak pogoda (jej stan aktualny) pobierany jest z najbliższej dla Twojej okolicy stacji Meteo.

Problemem może być dla niektórych, że nazwa jego miejscowości nie wyświetla się :slight_smile:

Pozdrawiam


(Miet55) #8

Jednym z gadżetów jaki zasosowałem jest "Gmail" powiadamiający o nowej poczcie. Tylko nie bardzo się to u mnie sprawdza ponieważ kiedy mam pasek w autostarcie po załadowaniu, krzyczy o neta. Może się znajdzie osoba z kontem gmial'a mająca połączenie sieciowe i powie mi czy sieć zdąży się aktywować przed sprawdzaniem przez gadżet.

Na razie włączam pasek z łapy :cry: