Gadżety na windows xp z windows 7

Poszukuję Gadżetów na windows xp najlepiej by było jakby były to te z windows 7 nie chodzi o byle jakie bo sam spr juz par ale nie moge znależć tego co chce próbowałem już gadżety od Yahoo gooogle descopt i thoosje seven i sidebar ale wszędzie mi czegoś brakuje w gadżetach potrzebne mi jest obciążenie procka i co najgorsze pogode ktorej w 3/4 programów nie da sie ustawić dla poszczegolnego miasta w takiej dziurze jak Polska chodzi mi o Piotrków Trybunalski wiekszosc programow wyszukuje tylko miasta z USA chin i wieksze miasta z europy przeglądam ten temat problem-thoosje-vista-sidebar-t341522.html kombinuje już chyba 5 h ale powoli mi nerwy siadają kolega w ostatnim poscie na ss ustawił swoje miasto w pogodzie i chciałbym mieć cos nawet IDENTYCZNEGO jak on. Proszę o pomoc i dokładną instrukcje co do instalacji tego albo linki po kolei do wszystkich skorek jezeli bd trzeba takowe wgrać. Z gory dziekuję i Pozdrawiam :slight_smile:

Witaj

Na XP jest tylko Sdebar z Visty, Który działa w XP. Są to takie same gadzety jak w Sevenie i sciąga się je ze strony Microsoftu.

Link —> http://www.wincert.net/forum/index.php?/topic/1442-addon-windows-sidebar-v60600218005/

_ Pozdrawiam _