Gadżety systemu Windows 7 przestały działać

Witam, gadżety przestały mi działać ok tygodnia temu,włączanie i wyłączanie ich przez funkcje systemowe nic nie pomaga, Windows 7 Professional ( wersja 64-bit ) - oryginalny. Jest to dość dziwne że z dnia na dzień przestały działać , dodam screena( tylko jak? :smiley: ). Jest to dość dziwny problem ponieważ komputer wyraźnie zwolnił . Proszę o pomoc i pozdrawiam, najlepszej odpowiedzi piwo stawiam :smiley: .

Cześć

Próbowałeś przywrócić system do stanu gdy wszystko działało poprawnie?

Sprawdź również: Gadżety pulpitu nie działaja - jak naprawić?

nie, nie próbowałem, ale stało się to w tym samym czasie gdy zainstalowałem GDATA 2013( oryginał). Ten screen w tym linku wyżej dokładnie obrazuje to co dzieje się u mnie. Jak to naprawić?

Cześć

Próbowałeś sprawdzić rozwiązanie przedstawione w powyższym temacie?

cześć , chodzi Ci o to " Otwórz wiersz poleceń z prawami administratora.

wpisz :

Kod: Zaznacz cały

sfc /scannow " - jak to i gdzie wpisać, płyty z orginalnym systemem nie mam z racji tego że kupiłem komputer z zainstalowanym już( legalnym systemem). zaczynam mnie to wkurzać… znasz jakieś sensowne rozwiazanie?

Cześć

Uruchom wiersz poleceń z uprawnieniami aministrator (ppm na ikonie wiersza poleceń i wybierz Run as Administrator)

W otwartym oknie wpisz

Powinno ruszyć bez płyty.

wiem że to głupio zabrzmi , ale gdzie mam dokładnie kliknąć? :smiley: ( mam dzisiaj urodziny i nie kontaktuję za bardzo) :smiley:

Cześć

Wpisz w wyszukiwarke w menu start cmd, kliknij ppm na ikonce wiersza poleceń i wybierz Run as Administrator.

co da to skanowanie., samoistnie się naprawi czy jak> mam dodac jakiś zrzut? ( jak tak to jak :smiley: )

Cześć

Bardzo ogólnikowo mówiąc, skanownie powinno “przywrócić” uszkodzone pliki systemowe.

Jeżeli się zakończy a gadżety dalej nie będą działać, sprawdź rozwiązania z poniższego tematu:

gadzety-windows-przestaly-dzialac-tak-jak-powinny-t425630.html

dziekuję Ci bardzo Wypijemy Twoje zdrowie :D, jak by coś było nie tak dam znać :wink: Pozdrawiam! :smiley: