Gadżety z gier, które chciałbyś mieć

Albo broń czarnoprochowa.

chyba, że:

art. 50a § 1 kodeksu wykroczeń

Kto w miejscu publicznym posiada nóż, maczetę lub inny podobnie niebezpieczny przedmiot, a okoliczności jego posiadania wskazują na zamiar użycia go w celu popełnienia przestępstwa,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 3000 zł.

@lordjahu

“a okoliczności jego posiadania wskazują na zamiar użycia go w celu popełnienia przestępstwa”

Możesz posiadać i nosić o ile nie wskazuje to na chęć popełnienia przestępstwa.

Poza tym nie ma nic o długości klingi, ani zakazie posiadania. Zakaz noszenia w miejscach publicznych jest warunkowy, a nie bezwzględny.

@Areh

Oczywiście i broń czarnoprochowa. Swoją drogą to bardzo fajna zabawka. Strzelałem z takiej - wrażenia niepowtarzalne :slight_smile:

Chodzić po mieście z maczetą…kto tak chodzi po mieście z takim “nożykiem”!?!

Mam wielu znajomych chodzących po mieście z maczetami i mieczami - rycerskie grupy rekonstrukcyjne :slight_smile:

Jeszcze żaden “pan władza” do nich się nie przyczepił, nawet gdy ostro, w miejscach publicznych, tym żelastwem się okładali :slight_smile:

Ty chyba też jesteś fanem takich akcesoriów? Widać to po Twoim avatarze :slight_smile: ?

Chciałbym mieć buty szybkości i sakwę do której mieściło się kilka razy więcej ekwipunku, niż do standardowych bagaży, a ważyła malutko… Oczywiście z Bladurs Gate oba gadżety. :slight_smile:

Buty trupa, kaptur wampira i amulet grabarza z Heroes of Might and Magic 3. Ci co grali wiedzą po co :slight_smile:

Szczerze mówiąc to jedyne gadżety jakie obecnie kolekcjonuje to plakaty.  Od dziecka je zbierałem i mam ich naprawdę wiele - wszystkie zabezpieczone więc wyglądają jak nowe. Jeżeli wychodzi jakaś nowa gra to albo kupuję edycję kolekcjonerską (jeżeli jest w niej plakat) lub też w internecie. Największy wybór jest w sklepie *** i zwykle tam uda mi się kupić to, co mnie interesuje.

 Poka Poka :slight_smile:

Ja chciałabym większość przedmiotów, które znajdują się w ofercie tego sklepu: http://fyrestore.com/pl/producer/SteelSeries/25 - niektóre itemy są naprawdę świetne!