Gainward HD 4870 1024MB czy 2x Gainward 9600GT 512MB

to jak ty je chcesz połaczyć.

Jak oddzielnie? Można je połączyc tylko w SLI.

Pozostałą ci tylko opcja z Radeonem bo dwóch GeForce’ów na tej płycie nie połączysz w SLI.

Jak nie masz SLI na płycie głównej to po co takie pytania dajesz =D> .

Ja bym brał Radeona 4870 tym bardziej że masz płytę główną dostosowaną do Crossfire i w przyszłości możesz dodać drugą taką samą kartę a i jeden Radeon 4870 daje radę. :slight_smile:

Biorąc pod uwagę często występujące problemy z kartami SLI, ja skłaniałbym się ku pojedynczej karcie graficznej. :wink:

Biorąc pod uwagę procesor, mądrale od siedmiu boleści to co najwyżej Radeon 4850 a i tak procesor trzeba by było mocno podkręcić jak by się dało, jakby się nie dało to 9800GT. X2 6000 standardowo i podkręcony jest za wolny dla Radeona 4870, czyli mocno by ograniczał wydajność 4870

Tak jak mówiłem 9800GT i co najwyżej Radeon 4850 który i tak nie rozwinie pełnej wydajności na tym procesorze.

dokładnie tym bardziej ze kolega z tego co się orientuje posiada rewizje F3 podajże (mogę się mylić ale jest ona gorsza i podobno tylko na 3,4 można go stabilnie trzymać)

tutaj bym doradzał zmianę procka koledze a potem myślenie o karcie a jak nie to 4850 brać choć ja tez pewnie ograniczy ten procek, tym bardziej ze monitor jest 19 calowy. wiec w GTA IV raczej spokojnie pograsz