Galaxsy S3 przez aplikacje "Wiadomości" nie da się wysyłać smsów - GOSMS działa normalnie

Witam,

mam problem może nie duży, ale mimo wszystko, a konkretnie chodzi o to, że nie mogę wysyłać wiadomości przez aplikację “WIADOMOŚCI”.

W GOSMS PRO działa wszystko normalnie, proszę o pomoc, dzięki za odpowiedzi :slight_smile:

 

Wygląda to tak, przy próbie wysłania widaomości:

http://img209.imageshack.us/img209/9063/l4uj.png

A jaki jest kod błędów jak klikasz na wykrzyknik ?

jak klikne na wykrzyknik, to ponownie się wysyła

Masz to cały czas? U mnie czasem na Ace2 też tak mam ale pózniej jest ok.Tak jakby to był problem z operatorem.Ja mam Play .A ,że nie mam zasiegu play to mam roaming w orange.Spróbuj jeszcze z hardresetem lub na nowo wgrac soft.

Jestem w sieci PLAY, nigdy nie miałem tego typu problemu i jest ciągły, przynajmniej narazie :frowning:

Spróbuj przejsć na roaming w innej sieci czy coś to zmieni.Pokusiłbym się nawet o włożenie karty z innej sieci(o ile telefon jest bez simocka ) i sprawdzic co się dzieje.

może jest coś źle ustawione czy coś ;/

Raczej nie.Wypróbuj to co napisałem wyżej.Ja mam taki  przypadek co jakis czas nie non stop.

jak przejść na roaming sieci ??

pomogło usunięcie wszystkich wiadomości ;/

Proszę korzystać z opcji Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak

Ustawienia>więcej ustawień>sieci tel.komórkowej>operatorzy sieci>wyszukuje ci dostepne sieci i klikasz  w w te do ktorej chcesz sie zalogowac np:orange