Galaxy A14 pomoc ze zmianą dźwięków powiadomień innych niż domyślne

Posiadam Samsung Galaxy A14, chciałbym zmienić dźwięk powiadomień na inny niż domyślne.

  • z instrukcji wynika, że powinienem przy powiadomieniach mieć ikonę + i tam dodać własny dzwonek, jak to jest w przypadku dzwonków alarmu, jednak takiej opcji nie posiadam.

  • w salonie nie pomogli.

  • przy apce do sms również nie mogę wybrać dźwięku powiadomień innego niż domyślne.

  • przy pomocy total commandera znalazłem folder z powiadomieniami, jednak skopiowanie pliku w formacie .mp3 czy .ogg kończy się błędem.

  • w komputerze z poziomu total commandera widzi tylko dyski.

Zna ktoś jakiś sposób albo apkę do zmiany dźwięków powiadomień spoza listy systemowych?

Na Moim S23+ też nie mogę. Dziwne… Dzwoek można, a notyfikacji nie?? Dziwne, naprawdę.

Może jakiś custom ROM jak Mediatek został opanowany w tym modelu.

@krystian3w :smiley: Mediatek to nie jest ROM, a producent procesorów…

Telefon jest salonowy bez roota. Jedyne customy to zastępcze aplikacje i tapety są na nim dogrywane.

Ale mediateki słyną ze słabego wsparcia w modowaniu i tego najwidoczniej nie zrozumiałeś w tak skróconym zdaniu.

Snapdaragony to dalej rzadkość w tanich i budżetowych Samsungach.

Chcesz mi powiedzieć, że mam ja (i inni pochodni) po części zamknięty system przez mediateka, i przez to nie da się zmienić dźwięku powiadomień.?