Galaxy a5 2017 nie włącza się

Witam mam taki problem. Ponad rok używałam a5 2017 i wszystko było ok. 2 tyg temu zmieniłam tel i ten wsadziłem do szafy. Dziś chciałam go sprzedać ale… nie włącza się , na ładowarkę też nie reaguje. Tel jest na gwarancji. Byłam w tmobile ale w związku z tym że szybka ma lekki pajączek powiedzieli mi że za samo sprawdzenie będe musiała zapłacić 700 zł bo będa musieli wymienić ekran. Nie mogę oddać do sprawdzenia bez naprawy ekranu? Ekran ma pajączek ponad rok i wszystko bez problemu działało.

Podłącz ładowarkę i poczekaj, telefon często zaczyna reagować po kilkunastu minutach a nawet dłużej

Podłączony był całą noc i bez reakcji nadal

Jesteś pewna że ładowarka jest sprawna?

Tak, sprawdzany na 3 ładowarkach

W takim razie pozostaje Ci serwis, ale taki, który nie będzie Cię od razu naciągał na wymianę ekranu jeśli sobie tego nie życzysz.
Sprawdź jeszcze na innej baterii jeśli masz na podmianę

Ekran jest sprawny, szybko ma tylko pajączek w rogu.

Spróbuj HardReset https://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-a520f-galaxy-a5-2017/hardreset/first-method/

Sam telefon na gwarancji idzie po 500zł… nie spuchła bateria ? Z tyłu nie ma nawet lekkiego wybrzuszenia ?

Nie reaguje na kombinacje przycisków do hard reset. Nie, płasko jest. Po podłączenu na usb komputer nie wykrywa go

No to nic nie poradzimy innego. Zdechł… może wystarczy baterie wymienić. Może.

EDIT
@daria100 Sporo przypadków w sieci gdy telefon postanawia udać się na wieczną drzemkę. Niestety często pisze o “uwalonej płycie głównej”. Od tak po prostu się psuje.

Ok. Załóżmy, że oddam do tmobile na gwarancje(tel na ten moment i tak do kosza)i np karzą zapłacic te 700 za naprawę szybki(w serwisach gsm 100-150 zł). Mogę nie odbierać wtedy od nich tego tel? Jesli cały tel szlag trafił mogą np oddać nowy? Bo też mogą podciągnać uszkodzenie wewnatrz od upadku(pajączek w rogu)

Musisz zapłacić po oddaniu do serwisu. Lepiej oddać do zwykłego serwisu i niech sprawdzą bez wymiany szybki :wink: Choć pewnie i tak za dużo nie zrobią i będą chcieli wymienić płytę główna (100-200zł bez wymiany).