Galaxy A5 - Smartfon nie chce się włączać

Witam.

Od rana nie mogę uruchomić mojego Samsunga Galaxy A5. Nie działa ładowanie, nie mogę nic odpalić. Tylko czarny ekran. Smartfon jest nowy, kupiony w Orange kilka miesięcy temu. Ma futerał. Czy mógłbym coś zrobić żeby go naprawić, czy muszę wysłać telefon do serwisu? Czy jest konieczna wymiana telefonu?

 

Z góry dzięki za pomoc :smiley:

Trochę mało danych, ale zapewne spotkał go Sudden Death.

Zakładamy że ładowarka sprawna?

Spróbuj wyjąć baterię i ponownie włożyć. Może się rozładował. Sprawdź z inną ładowarką. 

Galaxy A5 nie ma otwieranej klapki na baterię. Próbowałem na dwóch ładowarkach, efekt jest ten sam: nic.

A może ktoś wie czy da się otworzyć tego smartfona?

 Jesteś wykwalifikowanym serwisantem, że chcesz go otwierać? Jeśli nie jesteś, to powinieneś udać się do miejsca zakupu i zgłosić problem.  

 

To nic nie kombinuj tylko oddaj do serwisu. 

Spakuj wszystko co było z tel. do pudełka i idź z tym do salonu, w najlepszym wypadku powinni go Tobie wymienić na sprawny/nowy egzemplarz od ręki, bo sprzęt jest jeszcze na gwarancji.

Rozebranie tej słuchawki jest możliwe (jak wszystkiego co zostało złożone), ale stracisz gwarancję gdy wykonasz to we własnym zakresie (ten tel. jest klejony, do rozbiórki wymagany jest odpowiedni rozpuszczalnik, a do złożenia właściwy klej… w obu przypadkach możesz doprowadzić do uszkodzenia mechanicznego).

Okej, wszystko jest ustalone i smartfon pojedzie do serwisu.

 

Dziękuję za pomoc :smiley: