GALAXY ACE 2 Internet się wyłącza

Witam, mam Ace 2 od roku. Mam nietypowy problem z internetem. Korzystam z wifi oraz z transmisji danych. Od kilku dni gdy ekran mi się wyłącza (żeby oszczędzać energię) internet też się wyłącza, i wifi i transmisja. Gdy włączę ekran to internet ponownie się włącza. W swojej pracy non stop korzystam z vibera i whatsapp i mi bardzo zależy na tym żebym miał ciągle włączony internet bo inaczej nie dostaję wiadomości dopóki nie włączę ekranu. Czy może ktoś mi pomóc w nigdzie w ustawieniach nie znajduję rozwiązania…

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Na Androidzie 2 była opcja trybo oszczędności lub zarządzania energią WiFi, która u mnie zdaje się dawała podobny efekt. Tylko z tego co pamiętam u mnie był problem tylko i wyłącznie z WiFi - dane pakietowe działały niezależnie.

Jak masz włączone WiFi to po co Ci dane pakietowe? Dokładnie było coś takiego w oszczedzaniu baterii,ale nie pamiętam jak to się nazywało bo na chwile obecną na moim ACE2 mam androida 4.1.2.