Galaxy Ace 2 nie słychać mnie podczas rozmowy

Witam mam problem z moim Ace 2, mianowicie nie słychać mnie podczas rozmowy, wiem, że mikrofon jest sprawny, bo dyktafon działa normalnie, pomocy :wink:

Napisz coś więcej o wersji systemu jaki posiadasz, ewentualnie tweakach czy modyfikacjach jakie instalowałeś - jeżeli mikrofon jest sprawny to tu szukałbym problemu. Chyba, że dzwonisz tylko do jednej osoby która ma zepsuty głośnik a o tym nie wie… :mrgreen:

4.1.2 na poczatku dzialalo dobrze potem zonk, wiec format i wgl. hard reset ale nadal to samo ;/ dzwoniłem do jednaj osoby, ale rozmawiająć z innego telefonu mnie słyszała

A jeśli podłączysz zestaw słuchawkowy to działa?

Czy próbowałeś naciskać przyciski głośności podczas rozmowy, dodatkowo włączać/wyłączać wyciszenie i wszystkie inne opcje na ekranie dostępne podczas rozmowy?

Może być tak, że jakieś ustawienie ma źle zapisane w domyśle, i trzema mu zapisać jeszcze raz (to takie moje spojrzenie jako programisty).

Przywróć ustawienia fabryczne.Jak to nic nie da to obok  gniazda usb masz otwór od mikrofonu  w obudowie .Sprawdz czy nie jest zabrudzony ,przeczyść cieniutką igłą.Jak to nic nie da to do wymiany mikrofon lub jakiś inny element na płycie który współpracuje z mikrofonem.Mikrofon cyfrowy lutowany na płyte do wymiany potrzebna stacja lutownicza na gorące powietrze (hotair) i wprawa aby nie przegrzać nowego mikrofonu:).

Nie mam zestawu słuchawkowego. mikrofon działa, bo dyktafon nagrywa normalnie, tak klikałem rożne przyciski, ale ie głośność, będę musiał spróbować :wink: Fabryczne? Zrobione już dawno, następnie format i hard reset i nadal to samo ;/

Dyktafon działa? Hmmmmm.Wgraj na nowo soft Odinem.

Wgrywałem już xd Ogl. wszystko się unormowało, więc wygląda na to, że to był zwykły błąd sieci ;p