Galaxy mini - Problem z SIM

Witam :wink: problem polega na tym, że wkładam mojej dziewczyny karte SIM z t-mobile i działa, ale zadnej innej nie chce odczytać, pisze BRAK KARTY SIM, kupiłem juz z 10 starterów i dalej nic. A jej karta działa bez problemu. Na czym może polegać problem ? 

Widocznie Twoja dziewczyna preferuje niemieckie sim-y. A tak na poważnie, to jakich innych? Już dawna ERA nie wsadzała simlocków, więc telefon powinien się zalogować z innymi kartami. Przekładasz karty na wyłączonym telefonie?

Ona ma z T-Mobile od 5 lat tą samą SIM. Ja wkładałem z Plusa, Play, T-Mobile też kupiłem starter i nie działa. Tak, przy wyłączonym telefonie przekładam.

Przyczyn może być wiele, całkiem możliwe, że karta jest za słabo dociśnięta do styków czytnika SIM. Spróbuj ją czymś jeszcze docisnąć.

Programowo, możesz zrobić factory reset telefonu i zobaczyć czy pomoże, oczywiście ściągnąć także najnowsze aktualizacje. Factory reset kasuje całą zawartość telefonu.

Wsadzam tak samo normalnie karte mojej dziewczyny i te moje kary i jej czyta a mi nie, dociskam i nic. Factory reset też nic nie daje, aktualizacje najnowsze :frowning:

Po prostu telefon nie obsługuje nowych kart sim miałem już taki przypadek z jakimś samsungiem. Koleś wsadził nową karte i nie działa .Daje mi telefon do zdjęcia simlocka ,podłączam pod box servisowy simlocka nie ma . Wkładam karte działa.Wkładam nowszą kartę nie działa. :slight_smile: