Galaxy mini - Problem z SIM

(Patmis97) #1

Witam :wink: problem polega na tym, że wkładam mojej dziewczyny karte SIM z t-mobile i działa, ale zadnej innej nie chce odczytać, pisze BRAK KARTY SIM, kupiłem juz z 10 starterów i dalej nic. A jej karta działa bez problemu. Na czym może polegać problem ? 

(tomson66) #2

Widocznie Twoja dziewczyna preferuje niemieckie sim-y. A tak na poważnie, to jakich innych? Już dawna ERA nie wsadzała simlocków, więc telefon powinien się zalogować z innymi kartami. Przekładasz karty na wyłączonym telefonie?

(Patmis97) #3

Ona ma z T-Mobile od 5 lat tą samą SIM. Ja wkładałem z Plusa, Play, T-Mobile też kupiłem starter i nie działa. Tak, przy wyłączonym telefonie przekładam.

(dark__jedi) #4

Przyczyn może być wiele, całkiem możliwe, że karta jest za słabo dociśnięta do styków czytnika SIM. Spróbuj ją czymś jeszcze docisnąć.

Programowo, możesz zrobić factory reset telefonu i zobaczyć czy pomoże, oczywiście ściągnąć także najnowsze aktualizacje. Factory reset kasuje całą zawartość telefonu.

(Patmis97) #5

Wsadzam tak samo normalnie karte mojej dziewczyny i te moje kary i jej czyta a mi nie, dociskam i nic. Factory reset też nic nie daje, aktualizacje najnowsze :frowning:

(rubin714p) #6

Po prostu telefon nie obsługuje nowych kart sim miałem już taki przypadek z jakimś samsungiem. Koleś wsadził nową karte i nie działa .Daje mi telefon do zdjęcia simlocka ,podłączam pod box servisowy simlocka nie ma . Wkładam karte działa.Wkładam nowszą kartę nie działa. :slight_smile: