Galaxy Note 8 praktycznie za pół ceny z dodatkowymi bajerami za free

Cool! Note 8 za praktycznie pół ceny?
I to jeszcze z darmowymi dodatkami?
Brać, póki można!
Więcej info macie w podlinkowanym artykule.

Poślij to temu gościowi, któremu spłonął samochód, albo tym ludziom, którym się dom zapalił :wink:

Wrzuć na luz. Ósemki nie mają problemów z zasilaniem. Siódemki z serii R (refurb) także już nie, więc nie siej paniki :stuck_out_tongue:

Nie sieję paniki, a mój wpis miał raczej charakter humorystyczny.
Spójrz na to z innej perspektywy… Gdyby Tobie wypaliło się coś z powodu urządzenia wątpliwej jakości, które na dodatek jest flagowym urządzeniem znanej na całym świecie marki, to pchałabyś się drugi raz w takie zakupy? Ja nie. Ty pewnie też nie (choć możesz napisać co zechcesz).

Także, wrzuć na luz, Martina!

Spoczko… uzupełniam właśnie poziom kofeiny… przy braku, trochę wredna jestem :wink:
Mój Notek7 nie wywalił, nawet się nie zagrzewał zbytnio. Ale odesłałam i tak. Dostałam potem już R i mam do dziś. Zero problemów. I tak się zastanawiam, czy nie wziąć z tej akcji i nie wymienić G4ki na N8? W sumie leży nie używana i się tylko kurzy :wink: A serię Note lubię, więc by mi się przydał.

Dobrze Ci się pracuje na Noteach?
Strasznie duże urządzenia… Masz duże ręce, czy po prostu lubisz mieć duże w ręce? :star_struck:

Wielkość, faktycznie dla mniejszych dłoni może być problematyczna. Czy np. przy transporcie - kobieca torebka niby przyjmie wszystko, ale bez przesady :smiley:
A przy pracy to tak, świetnie mi się nadaje. Zwłaszcza przy kodzie, gdzie często jeden nie taki znak powoduje cyrki - po prostu na nim widzę wszystko fajnie :wink:
Jeszcze jak się ustawi jakąś dobrą kolorystycznie paletę w programie, albo to ogólne skórkowanie urządzenia, to już całkiem jest super.
Jedyne co, to wygląda się z tym wielkoludem w dłoniach nieco komicznie. Ale mi to nie przeszkadza. Dla mnie to bardziej tablet, aniżeli telefon.