Galaxy s II czy HTC Desire HD. A może Iphone?

Człowiek przed zakupem myślał (taki jak ja ) że wydając te 2tyś dostanie produkt lepszy (jeśli symbian, android i inne zezwalają na instalacje z karty i mają inne ciekawe rzeczy) to nie będzie z nim problemów, a tutaj niespodzianka. Ograniczenia na każdym kroku i smart który nie służy jak ma służyć. Nerwy stracone przez ciągłe przerywanie rozmowy, już jak miałem 1 telefon (a był to siemens c35) nie miałem takiego problemu jak strata zasięgu itd. Później pretensje w robocie że telefonu nie odebrałem i inne ciekawe sytuacje (to już mi część kasy przepadła), a później sprzedaż. Dałem taką cenę jaką ja zapłaciłem i efekt mizerny był. A co do czepiania to nie czepiam się tylko tego telefonu, ale również marki LG za ich cudownie psujące się wyświetlacze, ale to nie ten temat. Co do potrzeb to ja wątpię by ktoś kupował telefon by później nie móc z nikim wykonać rozmowy telefonicznej. To chyba jak ktoś kupuje telefon to chce przez niego rozmawiać też, to chyba raczej potrzeba pokrywająca się ze wszystkimi, bo gdyby chcieli inaczej korzystać to wybrali by pewnie inny produkt.

W takim razie powiem Ci, że mój niedawno kupiony IP 4 nie sprawia mi takich problemów. Koledzy, którzy dokonali zakupu tuż po premierze, również nie wyrywają sobie włosów z głowy. Trafiłeś, na taki egzemplarz - zdarza się, ale żeby od razu przekładać Twoje problemy na wszystkie egzemplarze? Bardzo generalizujesz.

Przykra niespodzianka, ale rozczarowań może być więcej. Przykładowo, nie każdy smartphone oferuje fabrycznie aktualizacje przez OTA.

ja już kiedyś się wypowiadałem na temat cen produktów Apple i nie będę sie znowu powtarzał, nie jest to nasza wina że w Polsce mamy taką dziwną marże narzucaną przez sprzedawców dla porównania przejżyj sobie ceny jakie panują w Niemczech. http://www.mediamarkt.de/angebot/liste/ … er_werbung Niemiec też zarabia najmniej około 1200-1500 tyle że nie zł tylko euro. Zobacz sobie po ile tam kosztuje przykładowo iPad dla niemca kupno ipada to tak jakby dla nas to by było nie wiele ponad 500 zł !!

No za 500 zł to można kupić, żeby nie było. Aktualnie mam ZTE Blade za tę cenę i jest o dużo lepszy. Wyświetlacz bardzo dobry (rozdzielczość jak i kolorki, choć SG2 to już jest extra). Jakoś nie narzekam na żaden telefon jak na iShita i LG (GT540 sam się zepsuł od leżenia na stole w nocy, na ekranie duża czarna plama się zrobiła). To tak samo do LG nie chce wracać.