Galaxy S III, czy może coś od konkurencji

Witam,

Zastanawiam się na zakupem Samsunga Galaxy S III. Wiem, że ten model nie jest już nowy (co ma też zalety bo cena to od ok 1800zł) więc pewne wyszły modele lepiej dopracowane. Byłbym wdzięczny za opinie, czy warto kupić SGSa III, czy może coś z HTC ONE, a może Xperie. Który smartfon (w cenie ~1800-2000zł) jest najmądrzejszym wyborem?

…a co było pierwsze, kura czy jajko? a jakie tytuły muzyczne POPu mi polecisz? Rozumiesz aluzję? TY wiesz czego od telefonu oczekujesz, do czego będzie Ci służył najczęściej itp. Potem poczytaj o każdym, idź do salonu/sklepu, weź w dłoń, zadałeś pytanie na które dostaniesz 4 odpowiedzi. 1. Polecą Ci S3. 2. Polecą HTC ONE. 3. Polecą Xperie. 4. Polecą jakiś inny.

Może i tak, ale każdy jakoś to uzasadni. Jeśli ktoś ma np HTC ONE X na pewno mi go poleci, ale napisze też dlaczego sam go wybrał :wink:

HTC ONE X jest lepiej wykonany, a wydajność jest podobna.

HTC ze względu na jakość wykonania, po 2 latach jak będziesz normalnie używał nie będziesz miał trzeszczyplastiku tylko używany telefon.

Bez wchodzenia w szczegóły ten jest najbardziej przemawiającym za HTC.

Samsung też ma oczywiście jedną ciekawą zaletę - jest praktycznie nie do uwalenia gdy bawisz się dziwnymi ROMami (pod warunkiem że nie korzystasz z KIES:D).

Z innych powodów liczę na dłuższe wsparcie systemu przez HTC, lub przynajmniej tego, że ostatnia wersja będzie dość stabilna (z niektórymi Samsungami wiele ludzi ma nieciekawe wspomnienia).

A co możecie powiedzieć o sofcie w obu modelach?? Czy TouchWiz może konkurować z Sense??

To nie soft tylko nakładka na interfejs.

Kwestia gustu, mi TouchWis się podobał i tyle.

jak juz to kup sobie z serii Nexus - przynajmniej masz zawsze najnowsze aktualizacje no i czysty android bez nakładek =D>

Może i SIII jest dobry ale te samsungi wyglądają jak plastikowe zabawki, osobiście jestem fanem HTC głównie ze względu na ich budowę, jakościowo lepiej do mnie przemawia.