Galaxy S4 Android 5.0.1 sie tnie

(AstronHK) #1

Witam. Tak jak w tytule chciałbym prosić o pomoc przy moim sgs4. Tnie się, nie chodzi mi o menu czy inne takie. Chodzi mi o różne gry typu Gta Sa czy Modern Combat 5 grając na minimalnych ustawieniach osiągał 30fps ale jak już troszeczkę się podwyższy to mam po 10-15fps. Przywracałem ustawienia fabryczne już kilka razy i za każdym razem to samo :confused: proszę o pomoc bo jest to strasznie denerwujące. Wspomnę jeszcze o tym, że widziałem na yt filmy na sgs4 z gta sa i innym chodziło to normalnie nawet na s2. Z góry dzięki za pomoc

(GamerPL) #2

Telefon na gwarancji? Niestety s4 to ognista farelka której jedynym rozwiązaniem jest ucieczka do custom romu. Wiem bo sam naprawiałem :wink:

(AstronHK) #3

Jest na gwarancji. Jeszcze 14mc

(lordjahu) #4

Wyłącz programy w tle i zmniejsz androida na 4.4. W 5.0 Samsung Galaxy S4 bardzo szybko się nagrzewa co sprowadza się do spadków wydajności. 

(AstronHK) #5

A nie będzie się dało bez zmniejszania do 4.4? A jeśli już to jak to zrobić bezpiecznie?

(lordjahu) #6

Możesz spróbować przywrócić ustawienia fabryczne lub skorzystać z Odina i wgrać interesujący Cie soft.

(AstronHK) #7

Mam zamiar zainstalować Androida 4.4.2 black edition pobrany z strony SAMMOBILE.COM i zainstalować używając Odin v3 czy ten firmware jest bezpieczny i czy poprawi moją sytuację czy będzie to strata czasu. Ostatnie moje pytanie brzmi: czy będę mógł używać Aktualizacji systemu w tym firmware? Chodzi mi o to czy będę mógł używać tej opcji w razie czego

(lordjahu) #8

Wszystko będzie ok, przy okazji pozbędziesz się syfu programowego oferowanego przez twoją sieć komórkową.

Weź jeszcze tylko pod uwagę iż występujące w tytułach mikro przycięcia i spadki wydajności mogły być też spowodowane przez nieudane ich aktualizacje. 

(Kitas5) #9

Wgrywaj tylko oficjalne softy. Custom rom spowoduje nabicie flagi knox. Teoretycznie serwisy uważają to za naruszenie zasad gwarancji. Teoretycznie bo czasami nie zwrócą na to uwagi i naprawią telefon, ale to zależy od serwisanta.