Galaxy S4 Android 5.0.1 sie tnie

Witam. Tak jak w tytule chciałbym prosić o pomoc przy moim sgs4. Tnie się, nie chodzi mi o menu czy inne takie. Chodzi mi o różne gry typu Gta Sa czy Modern Combat 5 grając na minimalnych ustawieniach osiągał 30fps ale jak już troszeczkę się podwyższy to mam po 10-15fps. Przywracałem ustawienia fabryczne już kilka razy i za każdym razem to samo :confused: proszę o pomoc bo jest to strasznie denerwujące. Wspomnę jeszcze o tym, że widziałem na yt filmy na sgs4 z gta sa i innym chodziło to normalnie nawet na s2. Z góry dzięki za pomoc

Telefon na gwarancji? Niestety s4 to ognista farelka której jedynym rozwiązaniem jest ucieczka do custom romu. Wiem bo sam naprawiałem :wink:

Jest na gwarancji. Jeszcze 14mc

 

Wyłącz programy w tle i zmniejsz androida na 4.4. W 5.0 Samsung Galaxy S4 bardzo szybko się nagrzewa co sprowadza się do spadków wydajności. 

A nie będzie się dało bez zmniejszania do 4.4? A jeśli już to jak to zrobić bezpiecznie?

Możesz spróbować przywrócić ustawienia fabryczne lub skorzystać z Odina i wgrać interesujący Cie soft.

Mam zamiar zainstalować Androida 4.4.2 black edition pobrany z strony SAMMOBILE.COM i zainstalować używając Odin v3 czy ten firmware jest bezpieczny i czy poprawi moją sytuację czy będzie to strata czasu. Ostatnie moje pytanie brzmi: czy będę mógł używać Aktualizacji systemu w tym firmware? Chodzi mi o to czy będę mógł używać tej opcji w razie czego

Wszystko będzie ok, przy okazji pozbędziesz się syfu programowego oferowanego przez twoją sieć komórkową.

 

Weź jeszcze tylko pod uwagę iż występujące w tytułach mikro przycięcia i spadki wydajności mogły być też spowodowane przez nieudane ich aktualizacje. 

Wgrywaj tylko oficjalne softy. Custom rom spowoduje nabicie flagi knox. Teoretycznie serwisy uważają to za naruszenie zasad gwarancji. Teoretycznie bo czasami nie zwrócą na to uwagi i naprawią telefon, ale to zależy od serwisanta.