Galaxy S5 custom ROM


(macios4) #1

Mam zrootowanego Samsunga Galaxy S5 a na nim ROM Ambasadii (Lollipop), jest dobry, bateria na nim dobrze trzyma ale chcę czegoś nowszego bo trochę już przestarzały. Żeby nie miał zbędnego oprogramowania, najlepiej Ambasadii w najnowszej wersji. Pomoże ktoś?


#2

Tutaj coś znajdziesz http://forum.android.com.pl/forum/1076-rom-y-modyfikacje/
Ambasadii w jakiej wersji masz?


(macios4) #3

Numer wersji: AMBASADII.G900FXXU1BOI3
Jest Nougat dla S5?


(kameleon5) #4

Jest nugat na S5 ale nie AMBASADII,np. Resurrection Remix ROM.Zrób buckup obecnego romu(jak byś chciał wrócić do niego),najnowsze recovery i możesz testować Resurrection Remix ROM 7.1.2.Info:
https://forum.xda-developers.com/galaxy-s5/unified-development/rom-resurrection-remix-n-klte-t3510376 .


(macios4) #5

Based On: CyanogenMod

Version Information
Status: Beta

Wygląda na to że to chyba nie jest modyfikacja oryginalnego stocka i do tego beta. Sprawdzałem kiedyś Cyanogena i nie był zbytstabilny i to jednak nie to. czy moglibyście polecić coś na bazie oryginalnego stocka? Jeśli nie ma na bazie Nougat to chociaż Marshmallow


(kameleon5) #6

Na bazie stock romu jest np.LightWiz v9:https://forum.xda-developers.com/galaxy-s5/galaxy-s-5-android-development-exynos/rom-lightwiz-v1-0-t3516026 .
Tu masz wszystkie rom-y do S5:https://forum.xda-developers.com/galaxy-s5/galaxy-s-5-android-development-exynos .
Poczytaj i potestuj i wybierz ten który ci przypadnie do gustu.Ja też dużo testuje rom-ów i wybieram ten który mi pasuje,nie patrząc czasem na opinie innych użytkowników.


(macios4) #7

Zależy mi na kontroli uprawnień poszczególnych programów i żeby można było decydować i kontrolować który program (i sam system też) może się łączyć z netem a który nie. To ważne.


(kameleon5) #8

Czy ty używasz obecnie jakiegoś programu do kontroli programów?-jeśli tak to zainstalujesz go na nowym rom-ie i po kłopocie np. Afwall.