Galaxy S7 vs OnePlus 3T

Witam.
Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami. W stawce byłby również Xiaomi Mi5s Plus, ale brak stabilizacji obrazu go zdyskwalifikowało.
Nie zastanawiałbym się długo i brał jednak S7, ale obawiam się touchwiza. Wydajność jest dla mnie bardzo ważna, a wiele dobrego naczytałem się i naoglądałem na temat 3T (prawie czysty system i więcej ramu). Działa to świetnie, nie wiem czy Touchwiz dłaby mi równie wiele satysfakcji z używania telefonu.

Druga sprawa to aparat. Wiele ochów i achów pojawia się na temat aparatu w Samsungu. Jednak wiele jest też głosów osób niezadowolonych, mówiących o regresie względem s6.

Przyznam, że niełatwy jest to wybór, pieniądze niemałe i prosiłbym o pomoc. Smartfona zmienię nieprędko, więc z pewnością wykorzystam w końcu oferowany przez nie zapas mocy.

I czy jest to w ogóle odpowiedni czas na kupno smartfona czy lepiej pcozekac do jakichś tegorocznych premier? Ceny pewnie będą z kosmosu, a ja nie chcę wydać niż niewiele ponad 2000zł.

Pozdrawiam.

Miałem samsunga s6 i zmieniłem na OnePlus 3T i już nie wrócę do samsunga. OnePlus 3T to najszybszy smartfon jaki miałem,nic nie laguje wszystko chodzi płynnie te 6GB pamięci robi swoje,no i prawie czysty android.Możesz jeszcze poczekać jak nie musisz koniecznie kupować i zobaczysz jak rozwinie się sytuacja po premierze nowych topowych modeli.