Galaxy vs Sapphire

Którą wybrać GALAXY GF 7600 GS 256MB DDR3 Zalman czy Sapphire Radeon X1650XT 256MB? Ceny obu są takie same:

[Galaxy](www.pcprojekt.pl/?/p katalog_produktow/id_gl 9/id_produktu 1654/ Karty_Graficzne_Galaxy_GeForce_7600GS_256MB_DDR3_Zalman_128_bit_PCI_E_/)

[Sapphire](http://www.pcprojekt.pl/?/p katalog_produktow/id_gl 9/id_produktu 1697/ Karty_Graficzne_Sapphire_Radeon_X1650XT_256MB_128_bit_PCI_E_/)

Która jest szybsza? Która lepiej się kręci? itp.

wg mnie wybierz w zależności od sentymentu,kręcenie tych kart

rozmija się z celem-osiągi podobne

wg mnie radeon lepiej odzwierciedla kolory-ale są bardziej

kapryśne czasami od GeForce

Mi się wydaje, że większość kupuje Galaxy, ja tez bym tak zrobił bo jestem w pełni przekonany do tej karty.

Mam galaxy, nie ma problemów działa super, więc ją polecam !

'Jeśli to ma być komputer gł do gier to lepiej nVidii, większość gier jest pisana pod grafiki nVidii, i ta Galaxy Zalman będzie cichsza od Radeona.

Tak na grach mi najbardziej zależy. Ale jak widać w TYCH testach w grach wygrywa radeon. Duża zaletą tej kart jest to ze posiada 24 Pixel Shaders i 8 Vertex Shaders ,a Galaxy o połowe mniej.

Bierz Galaxy! :slight_smile: sam ją mam tylko nowszy model a mianowicie 7900GS i śmiga wyśmienicie i na dodatek cichutko bo chłodzenie zalmana

Sapphire Radeon X1650XT 256MB.

gorzej radzi sobie tylko (no może z małymi wyjątkami) w grach opartych o silnik Dooma3. w reszcie wygrywa. wybór prosty.

Ja bym brał Radeona :slight_smile: większa wydajność poza tym możesz właczyć sobie jednocześnie HDR i pełnoekranowe wygładzanie krawędzi. Jeśli lubisz grać w coś w stylu Obliviona to wybór jest prosty… jeśli NFSy i cos na silniku IDSoftware to chyba ten GeForce lepiej…

aha i ten Radeon ma wydajność na poziomie 7600GT od Leadteka w wersji extreme czyli mocno podkręconej (590/1600), a jeśli chcesz ciszy do wez tego Radeona podkręconego od HISa

Grafy na tym samym poziomie (galaxy po podkreceniu),wiec sygerowac sie cena,a o HDR i Wygladzanie jednoszesnie mozna zapomniec w tej klacie karty.

Bierz radeona. Radeon jest lepszy w grach. Poczytaj sobie jakieś testy. Wszyscy się tak uparliście na te geforce, a one nie są już tak dobre.