"Galeria Fotografii Windows" gdzie pobrać lub jak przywrócić program?

Witam
Po reinstalacji sysrtemu Windows 7 straciłem program "Galeria Systemu Windows"
Gdzie mogę ją zdobyć teraz albo jak odblokować?

To nie był przypadkiem ten program z tego pakietu?

witam
Prawdopodobnie ten pakiet ale skąd go pobrać?
W Dobrych Programach jest niedostępny.

http://www.majorgeeks.com/mg/getmirror/windows_live,1.html

Witam
Ściągnąłem próbowałem zainstalować i coś takiego:


pozdrawiam

Wychodzi na to, że instalator online nie jest dostępny na stronach MS. Prawdopodobnie będzie opcjonalny w Windows Update.

Ta widać wersja, co pobrałeś koliduje z defenderem dwa razy, a raz brakuje u Ciebie visual studio C++ - musisz mieć zainstalowane od wersji 2008 i 2010. Gdy masz w7 x64, to muszą one być zainstalowane podwójnie x86 i X64 - wybierasz z linków bezpośrednich


Jaki dokładnie windows 7 zainstalowałeś?

http://download.komputerswiat.pl/akcesoria-i-narzedzia/narzedzia-systemowe/windows-essentials
Tu jest aktywny i instaluje się.

Po latach, kiedy miałem pierwszą przygodę z systemem Vista, Galerią Fotografii i Movie Maker, odkryłem na nowo zarówno Movie Maker i Galerię Fotografii cudem zdobyłem polską wersję oryginalnego instalatora Windows Essentials 2012. Znakomicie działa w Windows 10 i Windows 11 i działają wybrane programy, bardzo udane programy i nie wiadomo dlaczego porzucone.

Dla przykładu z urzędu umie już nie działać wbudowany w pakiet klient pocztowy jako zamiennik płatnego Outlooka (lub alternatywy dla jego wersji Express z okolicy XP - jak ktoś to wyłuskał i uruchomił na nowszym Windows).

Być może ubija to jakaś aktualizacja zabezpieczeń lub nowych funkcjonalności (jak je Windows 10 jeszcze dostał przed ogłoszeniem daty śmierci) ale namierzenie KB może zająć trochę czasu jak na jakimś zagranicznym forum nie ma wskazanej niekompatybilnej aktualizacji czy bomby zegarowej, że program zaczął padać od około czerwca 2021 (Prosta zmiana daty nie wystarcza by się nie zawiesił).

Dodatkowo nie każdy ma zapas transferu do chomikuj lub nie będzie prosił o łaskę wpisania by darmowo pobrać:

obraz

W opisie mojego filmu jest podany alternatywny adres do pobrania instalki Windows life również w polskiej wersji : adres podaję tutaj