Galeria Zdjęć w Lightbox - Jak Wyjustować Tekst Opisu

Witam,

Na swojej stronie mam zrobioną galerie zdjęć w lightbox. Po kliknięciu w miniaturkę zdjęcia powiększa się zdjęcie do pełnego rozmiaru. Wszystko pięknie ładnie funkcjonuje. Pod spodem każdego ze zdjęć (a zdjęć jest ponad 100) widnieje szczegółowe opisy - jedne dłuższe drugie krótsze.

Jak wyjustować pod spodem opis zdjęć w lightbox?.

poszukaj w pliku stylu css który standardowo nazywa się chyba lightbox.css i tam jest linijka kodu

#imageData #imageDetails{ width: 70%; float: left; text-align: justify; }

i masz text-align, chyba o to chodzi

qzyn81 wielkie dzięki za pomoc. Właśnie oto mi chodziło. Wyjustowałem sobie tekst i ustawiłem żeby tekst był wyświetlany na 100% długości pod zdjęciem. I mam jeszcze pytanko. Jak zrobić (ENTER) między tekstem opisu zdjęcia a wyrazem Zdjęcie 6 z 10?. W załączniku jest screen jak to wygląda. I chciał bym żeby był odstęp (ENTER) między opisem a Zdjęcie 6 z 10.

post-24589-13856534103254_thumb.jpg

spróbuj do tej linijki

#imageData #numberDisplay{ display: block; clear: left; padding-bottom: 1.0em;	}

dopisać

padding-top:

np. 5px czyli będzie tak

#imageData #numberDisplay{ display: block; clear: left; padding-bottom: 1.0em; padding-top: 5px; }

qzyn81 piękne i wielkie dzięki za pomoc. Działa wszystko jak należy. Uporałem się ze wszystkim co mnie nurtowało przy Lightbox’ie. Teraz ma to wszystko estetykę - odstęp. Raz jeszcze dzięki wielkie.