Galeria

Siemka!

Chciałbym się was zapytać czy nie znacie jakiejś galerii…

Potrzebuje żeby posiadała funkcje:

-Fotki mógłby dodawać każdy po zalogowaniu,

-Fotki były by w miniaturce i po najechaniu lub po kliknięciu zwiększały by się,

-Fotki dało by się edytować.

Widziałem dużo skryptów i programów do galerii ale nie posiadały pierwszej

wymienionej funkcji na której najbardziej mi zależy.

Proszę o pomoc.

http://coppermine-gallery.net/

Ale nie widze opcji w której gość galerii może dodawać foty… ?

To poszukaj dokładniej!

Jest i to na bank. Przejrzałeś wszystkie ustawienia w panelu admina? Nie pamiętam gdzie to jest, bo dawno nie korzystałem z CPG, ale jest na bank i basta. Szukaj, a będzie ci dane :wink:

PS: Gość z ulicy nigdzie nie wrzuci ci fotek. Musi się zarejestrować i w CPG to jest

Ta galeria jest do bani…

Doradzicie coś ciekawszego?

To, że nie potrafisz się w niej odnaleźć nie znaczy, że jest “do bani”. Galeria CPG jest bardzo dobra.

  1. Każdy zarejestrowany użytkownik może wrzucać swoje zdjęcia

  2. Każdy użytkownik może sobie stworzyć prywatną galerię, którą tylko on będzie mógł po zalogowaniu przeglądać.

  3. Każdy użytkownik może zezwolić przeglądać swoje galerie tylko wybranym innym użytkownikom.

  4. Każdy może oceniać zdjęcia. Możesz ustawić też, że nikt nie będzie mógł oceniać i tak, że tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zdjęcia.

  5. Możesz umieścić 143691538541824 zdjęć w odpowiednim folderze na serwerze FTP (lub podfolderze), nadać mu prawa pełnego dostępu i hurtem wrzucić wszystkie zdjęcia do galerii. Nie trzeba tego robić pojedynczo.

  6. Do każdego katalogu można samemu przypisać miniaturkę.

  1. I w ogóle jest masę możliwości.

Jak szukasz czegoś prostego, to ogranicz się do galerii na Naszej-klasie :stuck_out_tongue_winking_eye: