Galerie Allegro które polecacie


(Wojteko10) #1

aukcjoner.pl darmowa, i fajna :wink:


(Cyba91) #2

Wszystkie 3 są darmowe i fajne,korzystasz w ogóle z jakiejś czy posty nabijasz?

Wracając do tematu,z innymi stronami jak aukcjoner.pl nie miałem do czynienia,więc Ci nic nie powiem na temat innych stron,kolega korzystał z allefree trochę i zdarza się nawet często że mają przeciążone serwery.Generalnie zbytnio te strony się od siebie nie różnią.W zależności jakiej byś nie wybrał to powinieneś być zadowolony,ale z własnego doświadczenia polecam Ci aukcjonera,nigdy nie było żadnych problemów z tą stroną.O GalerieAllegro.pl nic nie wiem,może ktoś inny Ci coś powie.


(Wiktor 1996 96) #3

Także polecam www.aukcjoner.pl miałem z nią do czynienia pozostałych dwóch nie znam :smiley:


(Wojteko10) #4

Fajna w sensie, ma ładny wygląd w opisie aukcji i łatwe, miłe dla oka, oglądanie zdjęć.


(Mariobros6) #5

korzystam z galerie allegro


(system) #6

Ja korzystam z własnego serwera który mam w domu (hałas na poziomie 8-10dB).

Ale jak serwera nie miałem to korzystałem z Aukcjonera.


(evolucja_) #7

Generalnie jak kupuję i widzę aukcję z takimi galeriami to zamykam stronę w momencie. To z profesjonalizmem nie ma nic w spólnego... Oczywiście mówię tutaj o normalnych sprzedawcach, a nie o 10letnim janku sprzedającym kamyczki. Sam od zawsze korzystałem z normalnych hostingów zdjęć(z bezpośrednimi linkami) a od niedawna z własnego serwerka.

womperm

Pewnie przy łączu 10/1mb albo i mniejszym! :lol: A te 8-10db to mierzyłeś raczej na strychu(serwer w piwnicy). Wątpię w to, że jedziesz na pasywie. Brak słów po prostu. :lol:


(M8 R 829lfv) #8

Ja generalnie polecam proste rozwiązanie allegro.proar.pl ładowanie normalne plików na serwer, bezpośrednie linki do pliku czy miniatury a galeria stworzona prosta oparta o style i o html

może ktoś się inny trafi co korzystał i skomentuje :slight_smile:


(Jarzynowo) #9

Mi się podoba i korzystam osobiście z Obrazor.pl. schludnie, przejrzyście i intuicyjnie to mi się tam podoba, ale to chyba kwestia gustu


(Piotr Swidurski) #10

allefree.pl według mnie najlepsze