Galxy S3 LTE - wyłącza sie (przy 70%), gubi zasięg, zacina się

Witam, mam wyżej wymieniony smartfon, od jakiegoś czasu telefon gubi zasięg przy korzystaniu z internetu, wyłącza się przy 70%(resetuje się*) i jak się włączy too ma 5% jakoś, wyjmę baterie i nagle ma znowu 70%. Nie wiem czy za każdym razem tak jest boo nie zawsze wyjmuje baterię, zacina sie.

Proszę o pomoc dzięki za odpowiedzi :slight_smile:

Wgraj mu nowy soft .

Po co?

 

W pierwszej kolejności wipe cache partition - czyszczenie z poziomu samego telefonu, nie usuwa kompletnie żadnych danych.

https://www.youtube.com/watch?v=zFf4TZmMWhw

jeśli nie pomoże, wipe data/ factory reset - czyszczenie całego telefonu i przywrócenie go do ustawień fabrycznych, kasując wszystko co jest w telefonie. Można to zrobić także z poziomu samego androida.

https://www.youtube.com/watch?v=ud-F9sfCpuk

 

Jeśli nie pomoże, pożycz od kogoś baterię i przetestuj, bo wygląda na to że zbliża się jej koniec.

Wgrałem nowego softa odinem tego najnowszego androida 4.4.4 i dalej to samo, przed wgraniem robiłem czyszczenie telefonu i te nie całkowite i całkowite. Czyli nową baterie?

Na to wygląda, ale nie przesądza.

Co jeszcze może być przyczynną?

Wszytko i nic. Eliminujesz potencjalne usterki po kolei od najłatwiejszych po najtrudniejsze.

Jeśli nie bateria, to być może płyta główna szaleje, czyli w wielkim skrócie telefon sam w sobie. Oczywiście zakładam, że potencjalny problem softwarowy jest już poza podejrzeniami.

 

Ile ten telefon już chodzi? Co z gwarancją?

Telefon był wzięty z sieci PLAY 22.11.2013, więc jesZcze posiada grwarancje, ale w jakoś lutym zbił mi się ekran i an w play powiedział ze samsung potraktuje te wady jako przez zbity ekran i jeszcze obciąży mnie kosztami wysyłki

Pan*

Od wczoraj za każdym razem gubi zasieg przy korzystaniu z internetu, nie da sie nic.na nim przez to sprawdzić