Game Cam nie załacza sie, dlaczego?


(Adriannowak260184) #1

Problem polega na tym ze gdy załóżmy załaczam gre Americas Army wszystko działa tak jak powinno natomiast gdy właczam gre pro evolution soccer 6 program ten nie chce sie uruchomic, nie ma tego okienka w prawym dolnym rogu...Dlaczego tak sie dzieje?Przeciez AA jak i PES obydwie sa grami to dlaczego na jeden działa na drugiej nie i co mam zrobic by móc ten program wlaczyc gdy gram w pesa?


(boczi) #2

Adler , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji Edytuj


(Gardner) #3

1) Bo załączyć to można plik PDF do e-maila, albo załączniki do dokumentów.

2) Może PES2006 nie jest wspierany przez GameCam. XFire także nie działa ze wszystkimi grami, a z tymi, z którymi działa, to robi to niekoniecznie w pełni. Bywa.


(Adriannowak260184) #4

Znasz jakis inny program tego typu procz frapsa który strasznie mi obciaza pc ?


(Gardner) #5

1) Popraw lepiej ten temat

2) Tego typu oprogramowanie z reguły potwornie spowalnia system. Jeżeli Fraps zamula ci go, to bardzo mi przykro, ale twój PC/laptop nie nadaje się zbytnio do grania i robienia filmów jednocześnie.


(Adriannowak260184) #6

Gardner prosze Cie nie zabieraj juz wiecej głosu bo widze ze na siłe chcesz zabłysnac ale nie bardzo Ci to wychodzi bo najwidoczniej nie siedzisz w temacie.Ponawiam pytanie czy ktos z Was zna inny program podobny do game cam który nie obciaza pc a mimo to ładnie nagywa filmy z gier?


(szymon189) #7

Problem jest spowodowany niską wydajnością HDD.

Ten jest dobry: CamStudio 2.0 oraz HyperCam 2.14.04