Gamepad Speedlink Torid - zgubiony odbiornik nano USB

(Stasimir) #1

Witam. Jestem posiadaczem bezprzewodowego gamepada Speedlink Torid. Podczas przeprowadzki zapodziałem gdzieś odbiornik nano USB i raczej już go nie znajdę. Szukałem samego odbiornika w internecie, ale nigdzie nie ma w sprzedaży. Trzeba kupić z kontrolerem. Napisałem do kilku sklepów komputerowych i też nie mogą z tym nic zrobić, bo pad nie jest już na gwarancji. Czekam na odpowiedź od Speedlink już kilka dni i wciąż nic. Kupiłem nawet jakąś najtańszą myszkę z tej firmy, która posiada taki sam odbiornik nano USB, ale niestety wykrywa tylko myszkę, a nie pada. Czy jest szansa jakoś zastąpić ten odbiornik? Nie chcę kupować nowego kontrolera, tylko dla odbiornika. Zresztą nawet nie mam pojęcia, czy jeden odbiornik obsłuży dwa pady... Pomocy!

(rgabrysiak) #2

Proszę zapoznać się z tą stroną a następnie skorzystać z przycisku Edytuj  i dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

(Azi) #3

Uniwersalnego takiego repeater-a nie znajdziesz (czy to po Wi-FI, czy po Bluetooth).

Są parowane i w tym kawałku plastiku masz chip (który jest parowany). Zaprogramować pod tego typu kontroler wymaga ingerencji w jego oprogramowanie. Mam takie coś (po myszce, zresztą z microsoft-u) - sam ze siebie działa poprawnie - ale hasła to pewnie nie znasz i nigdy się nie dowiesz.