Gamepad Speedlink Torid - zgubiony odbiornik nano USB

Witam. Jestem posiadaczem bezprzewodowego gamepada Speedlink Torid. Podczas przeprowadzki zapodziałem gdzieś odbiornik nano USB i raczej już go nie znajdę. Szukałem samego odbiornika w internecie, ale nigdzie nie ma w sprzedaży. Trzeba kupić z kontrolerem. Napisałem do kilku sklepów komputerowych i też nie mogą z tym nic zrobić, bo pad nie jest już na gwarancji. Czekam na odpowiedź od Speedlink już kilka dni i wciąż nic. Kupiłem nawet jakąś najtańszą myszkę z tej firmy, która posiada taki sam odbiornik nano USB, ale niestety wykrywa tylko myszkę, a nie pada. Czy jest szansa jakoś zastąpić ten odbiornik? Nie chcę kupować nowego kontrolera, tylko dla odbiornika. Zresztą nawet nie mam pojęcia, czy jeden odbiornik obsłuży dwa pady… Pomocy!

 

Proszę zapoznać się z tą stroną a następnie skorzystać z przycisku Edytuj  i dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

Uniwersalnego takiego repeater-a nie znajdziesz (czy to po Wi-FI, czy po Bluetooth).

Są parowane i w tym kawałku plastiku masz chip (który jest parowany). Zaprogramować pod tego typu kontroler wymaga ingerencji w jego oprogramowanie. Mam takie coś (po myszce, zresztą z microsoft-u) - sam ze siebie działa poprawnie - ale hasła to pewnie nie znasz i nigdy się nie dowiesz.