Gamepad za 150zł do wyścigów

Ostatnio pisałem że chce kupić kierownice do tej sumy co w temacie ale odradzono mi.Poczytałem więcej i dowiedziałem się że bardziej opłaca się brać pada.Jakiego ? Do gier takich jak NFS PS,C,MW , RD:Grid,Race ,GTR 2 itp.Z tego co przeczytałem to Logitech chilltersteam lub rumblepad 2 ten drugi jest tańszy ale nie o to chodzi.Zawsze lubię grać na klawiaturze ale chce spróbować czegoś innego.Nie wiem jaki pad jest łatwy do przyzwyczajenia i dobrej jazdy na nim :stuck_out_tongue: .Więc proszę o pomoc :smiley:

ja na Twoim miejscu brałbym taki bezprzewodowy Logitech Cordless Rumblepad II. Brak kabla znacznie poprawia komfort grania.

Też rozważałem kupno bezprzewodowego ale czytałem że są małe opóźnienia.Czy to prawda ? A i jeszcze jedno wibracje nie są mi potrzebne ile można grać na takim padzie bez baterii ?

viewtopic.php?f=19&t=273778

przeczytaj ten temat :slight_smile:

Ja mam RUMBLEPAD 2 VIBRATION i jestem z niego zadowolony, daje pełen komfort podczas grania zarówno w wyścigówki jak i w gry sportowe.

Wiesz jakoś dużo nie zrozumiałem.Moim zdaniem Chillstream bo fajnie wygląda i jakoś mi pasuje :smiley: .A inni Rumblepad 2 bo najlepszy .No i co ja mam wybrać :?

ja wybrałem chillstream’a bo ma chłodzenie rak, a to się przydaje jak przysiądę do grida hehe :smiley:

nigdy nie mam spoconych rąk od grania :slight_smile:

co do samego pada to niestety początki będą bardzo trudne jeśli nigdy nie miałeś pada, często w grach wystarczy jedna ręka, hamulca się nie używa non stop, przy padzie obie ręce “coś” robią, wg mnie komfort grania jest dużo wyższy niż standardowo na klawie, palce i ręce się tak nie męczą, czasami obracam sobie monitor i gram na leżąco czego z klawiaturą i myszką nie zrobisz :slight_smile: