Gamer Asus Athlon-Warto kupić?

(Ziomaldominik) #1

Witam, mam w planach kupienie komputera stacjonarnego, moją uwagę przykuł następujący komputer:

(Longhorn2009) #2

Nie będę się rozpisywał, bo temat wyleci przy pierwszej wizycie moderacji, ale zdecydowanie nie jest to sprzęt do gier. Procesor b. budżetowy, dysk nieopłacalny, zasilacz niepewny, mobo najtańsze jakie jest na rynku i ta grafika - słaba integra. Trudno wymagać "kokosów" za tą cene, ale niewiele dokładając (idealnie byłoby 1500zł+, choć za mniej też da rade) można kupić coś lepszego.

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=61380 - niewiele drożej a wydajniej i bardziej przyszłościowo - w przyszłości dokupujesz grafikę i masz maszynkę do gier na markowych częściach. Zestaw złożony w 2min, ale na pewno lepszy od twojego.

(Ziomaldominik) #3

Witam,a jakie gry i na jakich detalach poszłyby na kompie podanym w 1 poście?

" GAMER ASUS ATHLON x" ?, Nie jestem jakimś "Mega wymagającym graczem" ,

Pamiętam czasy prostych gier 2D,pierwsze konsole itd..

Nie jestem jakoś przekonany do wyboru części + zakupu.. .Mój budżet to maksymalnie 1500zł (Im mniej tym lepiej, ale nie chce też mieć byle czego

(Ja$) #4

...jako komputer to wyrzucone pieniądze, jako mebel to co kto lubi zależy od gustu.

Napisz na tym forum w temacie " Wybór komputera - Zestawy Komputerowe" podaj zastosowanie oraz cenę a koledzy Ci coś złożą. Nie kupuj gotowców.

(Ziomaldominik) #5

Witam,dziękuje. Jest to pierwszy komputer który sam kupuję.

Trochę wiem o komputerach, jednak sprzęt jest moją słabszą stroną,postaram się poszerzyć swoją wiedzie.

Za problem i za rady dziękuje

"cyt. "porządny cichy zasilacz" albo "Płyta główna wykonana w najnowszej technologi

firmy ASUS", aż żal mi tych ludzi co taki sprzęt kupują." Właśnie miałem co do tego wszystkiego podejrzenia itd, dlatego wstawiłem posta na forum.. "Co dwie głowy to nie jedna"  :-}