Gameranger-Nie chodzi żadna gra

(Shork) #1

Witam mam pewien problem , który dzieje się od kilku dni w programie Gameranger , otóż to nie mogę grać w żadną grę gdy ktoś startuje wszystko się ładuje a potem gra się ścina i wyrzuca mnie na pulpit , dodam ,że porty do tego programu mam odblokowane ... Więc w czym problem!? :slight_smile:

Pozdrawiam !

(Villy) #2

jeśli gry bez gamerangera działają prawidłowo spróbuj przeinstalować gamerangera

(Shork) #3

Tak przeinstalowywałem gameranger chyba z 10 raz i bez skutki więc w czym może być problem , dodam ,że mój kolega ma ten sam problem.Koledzy mi mówili ,że to dzieje się po udpate GR...

(Villy) #4

no cóż więc skoro koledzy maja to samo to czekaj na kolejny update

(Shork) #5

Hmm a Ty korzystasz z GR:)?

(Villy) #6

tak korzystam i działa - gra stronghold

(Shork) #7

Hmm , a czy jak bym spróbował na innym komputerze(laptopie) to był by inny rezultat? :slight_smile:

(Villy) #8

sprawdź to się dowiesz :wink:

(Shork) #9

Właśnie to nie przez update (napisał założyciel) napisał mi ,że może być to spowodowane przez jakąś Aktualizacje Windows xp (Np Antywirusa , lub innych plików.). Hmm to co z tym zrobic , mój widnows to XP Professional.

(Drobok) #10

Wyłącz av i wtedy spróbuj :slight_smile:

(Shork) #11

Av? co to?

(Drobok) #12

antywirus :stuck_out_tongue:

(Shork) #13

Tak wyłączyłem go , każdego Firewalla wyłączyłem i nic...

(Drobok) #14

Instalowałeś coś ostatnio ? Zmieniałeś jakieś ustawienia ? Pamiętasz po czym straciłeś możliwość gry ? Spróbuj przeinstalować sterowniki na nowsze. Nie instalowałeś jakiegoś emulatora napędów ? Sprawdź czy masz dobrze przekierowane porty (czy nie zmieniło ci się ip etc)

(Shork) #15

Jak bym wiedział jak dawno bym to zrobił !:smiley:

Porty są odblokowane do tego programu czyli 16000 ( UDP) , chyba nic nie instalowałem.Ustawienia czy zmieniałem nie wiem , Emulator napędów , chyba nie instalowałem...

-- Dodane 06.08.2012 (Pn) 17:28 --

Dodam ,że GRA DZIAŁA POPRAWNIE NA INNYM KOMPUTERZE ( PATRZAŁEM):slight_smile:

(Pirks4) #16

Przyczyną kłopotów mogą być różne wersje gry. Może wyszedł jakiś patch do waszej gry, a wy go nie macie i nie możecie dołączyć do gry.( W co grasz przez GR?)

Jeżeli nie możesz dołączyć do jakiejś gry, spróbuj samemu postawić serwer. Bywa, że ktoś ma kiepski ping i uniemożliwia grę nie tylko sobie ale i innym. Czasem trzeba, niestety, kickować kogoś, bo nie idzie grać.

(Shork) #17

Gram w grę Stronghlod Crusader (Twierdza krzyżowiec) mamy takie same wersje 1.1 i 1.2 ,ale 1.1 również łączy się z wersja 1.2 .Gdy stawiam serwer to ktoś do mnie nie może dołączyć,bo pisze oczekiwanie na hosta , a ja jak do kogoś wchodzę i włącza to mi pisze oczekiwanie na hosta , a innych dołącza bez problemów.I jak napisałem w wątku "Nie chodzi żadna gra"