Gameranger-Nie chodzi żadna gra

Witam mam pewien problem , który dzieje się od kilku dni w programie Gameranger , otóż to nie mogę grać w żadną grę gdy ktoś startuje wszystko się ładuje a potem gra się ścina i wyrzuca mnie na pulpit , dodam ,że porty do tego programu mam odblokowane … Więc w czym problem!? :slight_smile:

Pozdrawiam !

jeśli gry bez gamerangera działają prawidłowo spróbuj przeinstalować gamerangera

Tak przeinstalowywałem gameranger chyba z 10 raz i bez skutki więc w czym może być problem , dodam ,że mój kolega ma ten sam problem.Koledzy mi mówili ,że to dzieje się po udpate GR…

no cóż więc skoro koledzy maja to samo to czekaj na kolejny update

Hmm a Ty korzystasz z GR:)?

tak korzystam i działa - gra stronghold

Hmm , a czy jak bym spróbował na innym komputerze(laptopie) to był by inny rezultat? :slight_smile:

sprawdź to się dowiesz :wink:

Właśnie to nie przez update (napisał założyciel) napisał mi ,że może być to spowodowane przez jakąś Aktualizacje Windows xp (Np Antywirusa , lub innych plików.). Hmm to co z tym zrobic , mój widnows to XP Professional.

Wyłącz av i wtedy spróbuj :slight_smile:

Av? co to?

antywirus :stuck_out_tongue:

Tak wyłączyłem go , każdego Firewalla wyłączyłem i nic…

Instalowałeś coś ostatnio ? Zmieniałeś jakieś ustawienia ? Pamiętasz po czym straciłeś możliwość gry ? Spróbuj przeinstalować sterowniki na nowsze. Nie instalowałeś jakiegoś emulatora napędów ? Sprawdź czy masz dobrze przekierowane porty (czy nie zmieniło ci się ip etc)

Jak bym wiedział jak dawno bym to zrobił !:smiley:

Porty są odblokowane do tego programu czyli 16000 ( UDP) , chyba nic nie instalowałem.Ustawienia czy zmieniałem nie wiem , Emulator napędów , chyba nie instalowałem…

Dodane 06.08.2012 (Pn) 17:28

Dodam ,że GRA DZIAŁA POPRAWNIE NA INNYM KOMPUTERZE ( PATRZAŁEM):slight_smile:

Przyczyną kłopotów mogą być różne wersje gry. Może wyszedł jakiś patch do waszej gry, a wy go nie macie i nie możecie dołączyć do gry.( W co grasz przez GR?)

Jeżeli nie możesz dołączyć do jakiejś gry, spróbuj samemu postawić serwer. Bywa, że ktoś ma kiepski ping i uniemożliwia grę nie tylko sobie ale i innym. Czasem trzeba, niestety, kickować kogoś, bo nie idzie grać.

Gram w grę Stronghlod Crusader (Twierdza krzyżowiec) mamy takie same wersje 1.1 i 1.2 ,ale 1.1 również łączy się z wersja 1.2 .Gdy stawiam serwer to ktoś do mnie nie może dołączyć,bo pisze oczekiwanie na hosta , a ja jak do kogoś wchodzę i włącza to mi pisze oczekiwanie na hosta , a innych dołącza bez problemów.I jak napisałem w wątku “Nie chodzi żadna gra”