"Gamikaze - nowy portal dla graczy"

Na pierwszy rzut oka serwis zapowiada się bardzo ciekawie :wink:

Powodzenia, tak trzymać!

Dzięki za miłe słowo :wink: Napisz to może w komentarzach pod newsem na ten temat bo czytając je można odnieść inne wrażenie - duże stężenie maruderów :stuck_out_tongue:

Jeżeli mielibyście jakieś uwagi czy sugestie to zapraszam na forum Gamikaze, najlepiej do tego wątku. Wpisy pochwalne można zaś zamieszać tutaj :smiley:

Dopiszcie też do linków ich bo oni was mają

Tylko tak sie składa że ci oni i nasi to praktycznie jedni i ci sami .

:slight_smile:

Pomysł dobry, bo jak wiadomo gry cieszą się dużą popularnością. Jeśli będzie tak samo dobrze wykonany, jak DobreProgramy, wróżę mu szybki sukces. Szczególnie często powinien być odwiedzany przez “maniaków”. :wink:

Krogulec, sugerowałeś składać gratulację gdzie indziej. Ja jednak zrobię tutaj, gdyż na Gamikaze jestem na razie jedynie czytelnikiem. Jestem niedzielnym graczem, więc raczej nie miałbym o czym z innymi dyskutować, więc rejestracja mija się z celem. Jednak znalazłem już coś, co mnie osobiście zaciekawiło - dwa artykuły: jedeno historii serii GTA, drugi to recenzja GTA IV na konsolę PS3.

Niech teraz uwaga firmy założycielki rozdziela się na trzy projekty, byle po równo! :wink:

Tak to ta sama firma, ale są osobne teamy dla vortali.

Mi brakuje recenzji wideo, które ostatnio cieszą się ogromną popularnością. Nie oszukujmy się - mało komu się chce już czytać pisane recenzje, z których najczęściej tak naprawdę nic nie wynika. Umierają IMO.

W sumie nigdy nie interesowały mnie nudne recenzje, ale te WIDEO bardzo lubię i chętnie oglądam. Nie dość, że przez te kilka minut można fajnie opowiedzieć o grze, to jeszcze autor takiej recenzji - poprzez dobranie odpowiednich fragmentów - może pokazać nam grę i zgrać z tym, o czym opowiada.

np. recenzje na gamecorner.pl - moim zdaniem świetne (autora tworzącego je kiedyś na gamehot.pl).

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,5024295.html - turok

http://gamecorner.pl/gamecorner/10,8665 … a_gry.html - UEFA Euro 2008

edit: Blah, mogłem na tamtym forum napisać, ale już pozamiatane.

Do finalnej odsłony będą wideo recenzje, a także testy sprzętu.

Czy żeby dodawać komentarze na Gamikaze trzeba się zarejestrować?

Nie ma takiego wymogu. W takim wypadku jednak komentarz nie jest od razu publikowany, czekając na zatwierdzenie przez kogoś, podobnie jak ma to obecnie miejsce w przypadku dp.

Dziękuję za info, pytam dlatego że nie widzę opcji dodania komentarza, gdzie ona się znajduję?

Po wejściu do danego newsa, np. http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Guit … _Tour.aspx tuż pod materiałem widoczny jest przycisk addComment.gif

Dzięki.

Wcześniej wchodziłem na news’y i klikałem na komentarze i nie było tego okienka było to spowodowane włączonym plugin’em w Firefox’ie - ABP, gdy wyłączyłem wszystko jest OK.

Pozdrawiam.

Ooo, fajnie, zawsze podobało mi się recenzowanie gier

w postaci filmu/filmiku.

ciekawie wyglądać będzie gamikaze.

Ooo, tam będzie o grze Euro 2008.

A ja zauważyłem że domena - www.dobregry.pl , o którą już ktoś kiedyś pytał i napisaliście, że zarejestrowaliście ją dla portalu o grach przekierowywje nadal na DP.

Wydaję mi się, że należałoby ją przestawić na Gami :slight_smile:

Fajny serwis, ale w porównaniu z gry.onet.pl zbyt ubogi. Aha, darmowe gry rządzą :smiley:

serwis fajny, jedyne co mi przeszkadza to to że wyświetla się tylko na środku ekranu (portal i forum) (monitor 22’ wide)…

Obiecaliście recenzje wideo dawno temu, nawet mam w zakładkach. Erm, miałem :*

recenzje video raczej nie zostaną dodane do gamikaze. i to się zgadza.