Gamikaze - porzucony projekt?

Czy gamikaze to już porzucony projekt? Od ponad 2 jak nie 3 lat mówiło się na zlotach że gamikaze będzie miało nowe szaty, połączy się jako dział o grach na dp, forum będzie miało osobny dział tutaj, jednak, jedyne zmiany jakie zauważyć można to brak redakcji i aktualności jak i recenzje pisane na kolanie (często skrócone do 2 krótkich stron…)

http://forum.gamikaze.pl/viewtopic.php? … &start=125

Użytkownik Olej celnie oddał sytuację :wink:

2ehcyrd.jpg

Wiedziałem, że gdzieś już ten obrazek widziałem:P

Zastanówmy się, są codziennie wpisy, są nowości, jest forum… Czyżby ktoś miał przywidzenia? A że nie ma nowego tematu… No cóż. To aż tak przeszkadza?

OTy - kosz.

W przypadku kolejnych cały temat tam wyląduje.

Dzisiaj mija 5 lat od powstania gamikaze, nawet żadnej informacji już o tym nie ma, czyżby komuś było wstyd za stronę i ma nadzieję że internet o niej zapomni? :smiley:

Na razie świętujemy na oficjalnej stronie :slight_smile:

Mamy 23 lipca, gamikaze jak stało martwe tak dalej stoi, tylko śmierdzieć zaczyna coraz bardziej :wink: Nowe recenzje pojawiają się z coraz większym opóźnieniem… Czyżby już w przyszłym roku na zlocie miało być wielkie ogłoszenie, bo w tym roku ważniejsze były projekty strony-matki?

Niedługo wszystkiego się dowiesz.

Jeśli masz na myśli zakładkę gry na stronie dp, to o tym była już mowa przed zlotem w 2011 roku :wink: Ten projekt już dawno temu powinien zostać przebudowany, biorąc pod uwagę że samo forum to aktualnie jakieś 5 osób. Ciekawe w którym roku tomek przestanie mieć focha jak baletnica i zdejmie mi bana z ip :smiley:

Z “pewnością” dostałeś go za piękne oczy :stuck_out_tongue:

:wink:

Z techit.pl lepiej nie jest, jakby nie patrzeć dobreprogramy.pl były projektem pierwotnym, rozwijano go od początku aż do dnia dzisiejszego.

OD 1 sierpnia ruszy w nowej odsłonie zintegrowanej z dp.

I wg mnie bardziej czytelniejszej formie :slight_smile:

Ten projekt to chyba został porzucony zanim powstał. Ja pamiętam, że jak powstał, konkurencja (ogólnie) zaczęła raczej robić świetne recenzje/poradniki itd. i szło toto w tę stronę wideo (chociaż pisane też były, są i będą) a tam dalej 20 wiek. Z resztą co się dziwić, jak mamy połowę 2013 roku a na dobrychprogramach jest dopiero zapowiedź systemu odpowiedzi na komentarze i powiadomień… Chyba nie trzeba nic dodawać. To od początku szło w złą stronę, z resztą nie wiem czy przypadkiem tam gdzieś nie pisałem tego na forum (na początku).